• Reklama

Teraz jest 29 mar 2024, o 15:54

Nowości Nowości dla Huawei

Mapa strony Huawei » Dział : Huawei


Huawei Y6S 64GB Czarny Smartfon

Zalety
* Dźwięk z wbudowanych głośników jest głośny. Dotyczy to zarówno głośnika do rozmów (prawie nigdy nie używam go na pełnej głośności), jak i głośnika zewnętrznego. Zewnętrzny jest w zupełności wystarczający do słuchania muzyki lub audiobooków.

* Czuły mikrofon (shazam działa na nim znacznie lepiej niż na poprzednim smartfonie).

* Wyświetlacz jakości. Do użytku w ciągu dnia w pełnym słońcu.

* Wystarczająca wydajność i pamięć. W gry 3d nie gram, do tego służy komputer. Ale ...
Czytaj więcej : Huawei Y6S 64GB Czarny Smartfon | Wyświetlone : 3266 | Odpowiedzi : 0


Smartfon HUAWEI P40 Pro

Plusy: - Ekran - 90Hz działa znacznie płynniej niż 60, bez wpływu na baterię.
- Bateria i ładowanie - co prawda nigdy nie miałem problemów z Huawei jeśli chodzi o czas pracy na baterii, ale tutaj jest też szybkie ładowanie bezprzewodowe na 27w, przewodowe w ogóle przestałem używać (choć jest na 40w).
- Obsługa najnowszych standardów sieci bezprzewodowych - jest Bluetooth 5.1, a także Wi-Fi 6 (wybieram router) oraz 5G (tak, w Rosji jeszcze tego ...
Czytaj więcej : Smartfon HUAWEI P40 Pro | Wyświetlone : 4986 | Odpowiedzi : 1


Huawei Mate 20 Lite

Cześć :)
Podpowiecie mi jak zrobić roota do Huawei Mate 20 Lite ?


Pozdrawiam
Czytaj więcej : Huawei Mate 20 Lite | Wyświetlone : 11026 | Odpowiedzi : 4


Watchfaces.pl -Darmowe Tarcze Huawei Watch GT 1/2

Obrazek

Cześć ostatnio trafiłem na stronę https://watchfaces.pl, na której znajdziemy darmowe tarcze do Naszych smartwatch Huawei Watch Gt i Huawei Watch GT 2

Na stronie jest sporo Polskich i Zagranicznych tarczy oraz przejrzysty opis jak je wgrać.

Wbijać: https://watchfaces.pl
Czytaj więcej : Watchfaces.pl -Darmowe Tarcze Huawei Watch GT 1/2 | Wyświetlone : 5654 | Odpowiedzi : 0


Serwis "promocyjne" ceny - gdzie kupić wyświetlacz ( dobry)

Witam byłe dziś w serwisie autoryzowanym Huawei z Mate 10 Pro w którym wysiałd ekran ( czarny ) - dopatrzyli się jakiegoś pęknięcia ( słabo widoczne ale jest )
i pczywiście odmówili wymiany gwarancyjnej.
Zapytałem więc o ceny wymiany - bo przecież jest "promocja" - no i okazuje się żę taka przyjemność to 640 PLN ( bez promocji prawie 2 razy tyle - kabaret )

W związku z tym pytanie - czy macie jakieś sprawdzone ...
Czytaj więcej : Serwis "promocyjne" ceny - gdzie kupić wyświetlacz ( dobry) | Wyświetlone : 1997 | Odpowiedzi : 0


Huawei Honor 3C LTE H30-L02 - jak wgrać GApps?

Moi drodzy, mam od lat paru telefon:
Huawei Honor 3C LTE H30-L02
i ostatnio wgrałem od nowa system (otrzymany parę lat temu od Goldiego z Ali).
Ma on procesor HiSilicon Kirin 910 oraz 2GB RAM + 16GB ROM, czyli wersja inna niż ta sprzedawana oficjalnie w naszym kraju.
Na pokładzie jest Android 4.4.2, wgrany z automatu z systemem SuperSu

No i nie mam teraz pojęcia jak załadować GApps-y do nie go.

HELP!!!
Czytaj więcej : Huawei Honor 3C LTE H30-L02 - jak wgrać GApps? | Wyświetlone : 3875 | Odpowiedzi : 4


Honor Play COR-L29 LTE+

Witam.

Posiada ktoś z Was telefon jak w tytule moze potwierdzić czy dziala mu agregacja pasm?

Sprawdzalem w ustawieniach to jest taka opcja :)

Pozdrawiam
Czytaj więcej : Honor Play COR-L29 LTE+ | Wyświetlone : 2557 | Odpowiedzi : 5


Honor 8X

Czy ktoś ma już ten telefon? Jakież spostrzeżenia lub opinie mile widziane.
Czytaj więcej : Honor 8X | Wyświetlone : 4577 | Odpowiedzi : 16


Chińskie telefony KUPONY

Telefony Xiaomi i inne chińskie w najlepszych cenach.
>>Okazje, promocje i kupony na chińskie telefony<<
Czytaj od ostatniego wpisu, aktualne kupony zniżkowe.
Okazje i promocje z chińskich sklepów: kupony-rabatowe-aliexpress-gearbest-i-pozostala-chinskie-sklepy-t34844-60.html#p358110



Jeszcze więcej okazji, kuponów i cebulowych ofert z chińskich sklepów: https://www.facebook.com/groups/1617013738540194/
https://www.facebook.com/groups/896933127040326/
Czytaj więcej : Chińskie telefony KUPONY | Wyświetlone : 3679 | Odpowiedzi : 0


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165107 • Liczba wątków: 5431 • Liczba użytkowników: 39512

  • Reklama
cron