• Reklama

New Offer on Xiaomi Redmi Note 2 16GB Version

Spemall.com sklep z telefonami i elektroniką. Oferta i promocje sklepu.

Re: New Offer on Xiaomi Redmi Note 2 16GB Version

Postprzez spemall.com » piątek, 16 października 2015, 12:40

You wrote that standarad shipping is singapore post while your webpage says DHL. Could you also clear out if you ship it from spain ?

we make the shipment by Singapore post. thanks .
spemall.com
VIP

Pochwały: 1

Reklama

Postprzez spemall.com » piątek, 16 października 2015, 12:43

Polecam
dostałem Telefon w 8 dni od zakupu. Oczywiście NO TAX :) - jak pisali tak zrobili
Brawo SPEMALL.COM

Thanks, dude
spemall.com
VIP

Postprzez spemall.com » piątek, 16 października 2015, 12:45

Is there possibility to cancel order? I am really pissed off now. I payed for my order on 08.10, today is 13.10 and still nobody moved himself to deliver parcel to the post. It is probably my last purchase from your site.

Wysłane z mojego FreeTAB 7001 HD IC przy użyciu Tapatalka

Hi, thanks for getting in touch . could you please tell me your order number? thanks
spemall.com
VIP

Postprzez spemall.com » piątek, 16 października 2015, 12:50

Czyli sytuacja wygląda tak ze masz numer trackingowy ale w śledzeniu przesyłki jest nieaktywny i nic się nie wyświetla? A jaka poczta jest to wysłane? Bo jeśli nie jest to DHL tylko np poczta holenderska czy chińska lub singapurska to standardem jest ze pierwsze informacje o przesyłce masz po kilku dniach i to nie jest wina sklepu tylko normalna kolej rzeczy. Podając Ci numer trackingowy oni wywiązali się ze swojej obietnicy wysyłki w ciągu 24 godzin

hi, could you tell me your tracking number? thanks
spemall.com
VIP

Postprzez spemall.com » piątek, 16 października 2015, 12:58

No właśnie nie do końca. Zamawiałem już kilkoma pocztami i wiem, że może być opóźnienie w statusach na trackingu, ale teraz (poczta singapurska) szczególnie mnie poirytowała ta sytuacja, bo mam tracking, który działa, ale jedyny status na trackingu jest taki, że poczta dostała informację, że paczka będzie, ale sklep jej nie dostarczył.
Status pojawił się 09.10.2015, dokładna treść statusu tutaj:
Spoiler:

Już wolałbym nic nie wiedzieć (jak np. holenderską pocztą) przez parę dni, a później zobaczyć tracking w Holandii, niż wiedzieć, że przesyłka jest, ale nie została wysłana.

Hi, can you tell me the order number, please?
spemall.com
VIP

Postprzez spemall.com » piątek, 16 października 2015, 13:08

Czyli sytuacja wygląda tak ze masz numer trackingowy ale w śledzeniu przesyłki jest nieaktywny i nic się nie wyświetla? A jaka poczta jest to wysłane? Bo jeśli nie jest to DHL tylko np poczta holenderska czy chińska lub singapurska to standardem jest ze pierwsze informacje o przesyłce masz po kilku dniach i to nie jest wina sklepu tylko normalna kolej rzeczy. Podając Ci numer trackingowy oni wywiązali się ze swojej obietnicy wysyłki w ciągu 24 godzin

hi, thanks for getting in touch. can you tell me the order number? thanks
spemall.com
VIP

Postprzez spemall.com » piątek, 16 października 2015, 13:10

No właśnie nie do końca. Zamawiałem już kilkoma pocztami i wiem, że może być opóźnienie w statusach na trackingu, ale teraz (poczta singapurska) szczególnie mnie poirytowała ta sytuacja, bo mam tracking, który działa, ale jedyny status na trackingu jest taki, że poczta dostała informację, że paczka będzie, ale sklep jej nie dostarczył.
Status pojawił się 09.10.2015, dokładna treść statusu tutaj:
Spoiler:

Już wolałbym nic nie wiedzieć (jak np. holenderską pocztą) przez parę dni, a później zobaczyć tracking w Holandii, niż wiedzieć, że przesyłka jest, ale nie została wysłana.

spemall.com
VIP

Postprzez spemall.com » piątek, 16 października 2015, 13:10

Mam podobny problem, w czwartek 8.10.2015 dostalem nr trackingowy DHL, jak sprawdzam na stronie DHL dostaje komunikat:
KOD: ZAZNACZ CAŁY
(Not found): No result found for your DHL query. Please try again.

spemall.com
VIP

Postprzez piotr469 » sobota, 17 października 2015, 09:37

spemall.com napisał(a):
Is there possibility to cancel order? I am really pissed off now. I payed for my order on 08.10, today is 13.10 and still nobody moved himself to deliver parcel to the post. It is probably my last purchase from your site.

Hi, thanks for getting in touch . could you please tell me your order number? thanks

Order no: 151008887062
The parcel finally moved after 6 days from time when I payed (or maybe 5 days for you, I did not compare my time with yours). It came to Warsaw few hours ago, so in next week probably I will get my phone. Now I only want to see that there is no tax. I hope you will fulfill this promise (you may have guessed that I would not buy anything else from you again when you said there is no tax and I would have to pay that).

piotr469
AKTYWNY

Pochwały: 4

Postprzez spemall.com » poniedziałek, 19 października 2015, 10:22

Order no: 151008887062
The parcel finally moved after 6 days from time when I payed (or maybe 5 days for you, I did not compare my time with yours). It came to Warsaw few hours ago, so in next week probably I will get my phone. Now I only want to see that there is no tax. I hope you will fulfill this promise (you may have guessed that I would not buy anything else from you again when you said there is no tax and I would have to pay that).

HI, the package is sent by SG post on Oct. 9th. we are sure that you don't need to pay the tax. have a nice day.
spemall.com
VIP

Poprzednia strona

Powrót do Spemall.com