• Reklama

NEW BALANCE WIĘKSZE ROZMIARY

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

NEW BALANCE WIĘKSZE ROZMIARY

Postprzez piobdg » 24 lip 2014, o 11:28

Cześć, potrzebuje new balance'ow, ale rozmiary męskie ok. 28 cm i damskie 26 cm. Czy istnieją w ogole takie ? Moze ma ktoś namiary na sprzedawcę , który sprzedaje duże rozmiary?
piobdg

Telefon:: SG i9300

Reklama

Re: NEW BALANCE WIĘKSZE ROZMIARY

Postprzez Noxyde » 26 lip 2014, o 11:49

Sporo aukcji przeszukałem, jedyne co znalazłem to spis na aukcjach, że takie buty istnieją, ale żaden ze sprzedawców nie miał ich na sprzedaż
Noxyde

Telefon:: nokia

Postprzez szymon_rysiu » 26 lip 2014, o 13:40

Ja kiedys szukalem rozmiaru 46 dl wkkadki 30 cm i mimo ze niektorzy maja podane to nie ma tskich rozmiarow. Jeden sprzedawca mowil ze ma i kupilem, okazalo sie ze na metce jest 46/30 i byly za male o dwa rozmiary a jak zmierzylem to caly but mial 30 cm a nie wkladka. Wydaje mi sie ze nie ma u nich takich wiekszych rozmiarow i tego wlasnie nie rozumiem dlaczego ich rozmiarowka konczy sie na naszym 44. Ogolnie jakosc tych butow byla slaba ale udalo mi sie je szybko z malym zyskiem sprzedac;)
Jiayu G3/Star W450/Elephone P6i/iOcean X8 mini/Meizu M2 Note
szymon_rysiu
AKTYWNY

Pochwały: 35
Telefon:: Jiayu G3

Postprzez sychie » 4 sie 2014, o 15:30

dalej nikt nic nie znalazl? na allegro jest troche podróbek z dużymi rozmariami.
sychie

Telefon:: bralk

Postprzez Pinky » 4 sie 2014, o 15:59

Ja kupowałem New Balance 574 u http://www.aliexpress.com/store/323312 - napisz maila - może jeszcze ma dojścia pomimo iż na stronie butów już nie ma, jednak wysyłał mi katalogi mailowo z innymi butami których nie było na aukcji.

długość wkładki wewnętrznej to było 29,5 cm (rozmiar 45).

wygląd butów naprawdę piękny jednak jakościowo bardzo nie byłem zadowolony - stopa chciała się zapocić a w środku jakby wyłożone papierem ściernym a nie materiałem.
Pinky

Pochwały: 3

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić