• Reklama

Netflix na TV Box

TV Box, MiniPC, sprzęt audio I wideo, pytania, problemy,

Netflix na TV Box

Postprzez hubu79 » 8 paź 2015, o 18:08

Witam,
Proszę traktować moje pytanie jako kompletnie zielonej osoby w temacie tv box.
Czy można za pomocą tych urządzeń oglądać netflix? Czy da radę obejść blokadę regionalno dla tego serwisu?
hubu79

Pochwały: 3
Telefon:: THL T6 pro

Reklama

Re: Netflix na TV Box

Postprzez W1904 » 8 paź 2015, o 18:26

Teoretycznie się da. Poczytaj o VPN lub tunelowaniu DNS. Sprawdź czy pójdzie na telefonie z Androidem jeśli tak to na TV box też da radę.
W1904

Postprzez hubu79 » 8 paź 2015, o 18:32

W1904 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

VPN I tunelowanie DNS...sajensfikszyn dla mnie ale dziękuję poczytam.
Może ktoś ma to już sprawdzone?
hubu79

Postprzez kombajnik » 8 paź 2015, o 23:54

Do vpna się można normalnie z androida podłączyć a więc pozostaje sama kwestia zaopatrzenia się w vpn zz wymaganego kraju.
kombajnik
AKTYWNY

Pochwały: 20
Telefon:: ZUK Z2
ROM: ZUI 2.1

Postprzez dracsirk » 9 paź 2015, o 09:05

hubu79 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

VPN I tunelowanie DNS...sajensfikszyn dla mnie ale dziękuję poczytam.
Może ktoś ma to już sprawdzone?

Na Androidzie jest darmowa apk Hola.org. Uzywam i dobrze działa . Uruchamiasz ja, następnie wybierasz kraj, klikasz w Netflix i masz działającego Netflixa.
dracsirk

Pochwały: 1

Postprzez hubu79 » 9 paź 2015, o 18:00

@dracsirk. Dziękuję, przetestuję to rozwiązanie.
Netflix podniósł właśnie miesięczny abonament na $10.
hubu79

Postprzez sephot » 9 paź 2015, o 18:44

Zainstaluj sobie lepiej kodu + wtyczkę Genesis i masz lat film z sieci ;-)

Sent from my ZP951 using Tapatalk
>LeTV x600>?
http://www.sephot.pl <-Recenzje
http://newsborg.blogspot.com <-Nowości,Kupony,Promocje
sephot
VIP

Pochwały: 102
Telefon:: LeECco

Postprzez hubu79 » 10 paź 2015, o 13:41

sephot napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Dzięki, udało mi się to odpalić na Samsung S5 w związku z tym chyba pójdę w ten EasyCast :)
Co prawda nie mam pojęcia czy można na tym Genesis oglądać filmy z polskimi napisami ale akurat po angielsku znalazłem serial, którego tak poszukiwałem!

Tylko tak teraz czytam na GearBest opis tego EasyCast i podane jest, że nie wspiera XMBC...a Kodi to chyba właśnie to. Więc pytanie laika czy będę mógł z koma przerzucić Genesis na TV poprzez takie urządzenie?
hubu79

Postprzez basa » 10 paź 2015, o 17:05

Kup se normalnego tv boxa na andro z preinstalowanym Kodi niz pchac sie w easy casty. Z dobrym supportem softwarowym np Zidoo X1.
basa
VIP

Pochwały: 74
Telefon:: OneMinus Two
ROM: RAM

Postprzez sephot » 10 paź 2015, o 19:06

basa napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

To ma tylko jeden GB ram'u, i cena nie powala.
To juz lepiej sobie kupić to :
MXIII PRO 56.99
ma 2GB Ram , lepszy procesor graficzny Mali 450, kilka innych rzeczy lepszych a kosztuje teraz w promocji taniej o tego co podałeś.

Instalujesz sobie kodi na tym i plus genesis, a napisy po polsku można ściągać do wtyczki genesis masz dodatkowo inna która działa razem z nią ;).

Ewentualnie jak juz cos taniej to np : U BOX i one (i818) , jest teraz taniej w GearBest (44.99$ , cena do jutra) info o promocji :
http://newsborg.blogspot.com/

hubu79 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Jak komuś chcesz podziękować bo tobie pomógł, stawiaj pochwały, motywuje to ludzi do dalszej pomocy ;).

Autor postu otrzymał pochwałę
>LeTV x600>?
http://www.sephot.pl <-Recenzje
http://newsborg.blogspot.com <-Nowości,Kupony,Promocje
sephot
VIP

Pochwały: 102
Telefon:: LeECco

Postprzez basa » 10 paź 2015, o 19:57

@sephot Chodziło mi tu bardziej o polecenie koledze Tv boxa dla zielonych (jak sam sie określa) a nie o killera z parametrami :) 1GB w zupelnosci do netflixa wystarczy jak i do kazdej innej funkcji ktora spelnia tv box a Zidoo akurat obok Minix to jedyny producent ktory dba o uzytkownika ma wlasne forum gdzie mozna zglosic sugestie i na prawie kazdy temat odpowiadaja, ciagle wypuszczaja aktualizacje , kodi jest tam juz specjalnie preinstalowane z ich własnym respozytorium do praktycznie wszystkich potrzebnych wtyczek. Po ostatniej aktualizacji ma wgrane juz 3 sklepy androidowe (nie które takie z serii BlackMarket) :) roota , apki do miracasta pilota wifi etc etc w kazdymbadz razie fajne urządzonko z czytelnym Gui napewno dobre dla kazdego poczatkujacego - cenowo faktycznie nie jest to najniższa półka ale coś za coś.

Jak chcemy cos mocnego to na pewno masz racje polecajac MX III , testowałem juz chyba z 8 róznych chińskich tvboxów i jezeli chodzi o moc i stabilność i najmniej wkurzających przypadłosci to MX III Pro wymiata konkurencje. Jednak MX III troche jest ryzykowny przy aktualizacjach bo te urzadzonka akurat robi chyba z kilka roznych fabryk nie wiem nawet czy istnieje jakis oryginał czy same klony :) a niektóre parametry tak jak w podrobkach telefonów sa programowo naciagane ( benchmark pokaże co innego niz w rzeczywistosci ) :) Mozna powiedziec ze to taki no name tv box jak 90% w chinach :) Ale fajny i tez go polecam.

Autor postu otrzymał pochwałę
basa
VIP

Pochwały: 74
Telefon:: OneMinus Two
ROM: RAM

Postprzez hubu79 » 10 paź 2015, o 20:31

Czyli taki m8s mimo mocnej specyfikacji może nie być odpowiednio wspierany jak dobrze rozumiem?
hubu79

Następna strona

Powrót do TV Box, MiniPC, sprzęt audio I wideo