• Reklama

Neken n6

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Neken n6

Postprzez AndrzejM123 » 12 sty 2014, o 14:42

Jako, że to mój pierwszy post, na początku chciałem wszystkich serdecznie powitać :-) Pozwoliłem sobie odświeżyć temat, bo jestem mocno zainteresowany tym telefonem. W związku z tym mam pytanie do użytkowników. Czy posiada on podświetlane przyciski i diodę powiadomień?
AndrzejM123

Telefon:: Moto Defy

Reklama

Postprzez jobiman » 13 sty 2014, o 12:10

Tak, ten telefon ma podświetlane przyciski, jest też dioda powiadomień.
Jak dla mnie ma tylko jedną wadę - gniazdo micro USB jest na górze zamiast na dole.
Przez to nie można używać go jako zegara nocnego/budzika po wetknięciu w stację dokującą (czyli ładowarkę stacjonarną w formie stojaka).
Smartfony nie potrafią wyświetlać obrazu "do góry nogami" i trochę mnie to drażni.
Np. taki tani W450 ma gniazdo gdzie trzeba.
jobiman

Pochwały: 3
Telefon:: NEKEN N6
ROM: 4.2

Postprzez przekornick » 22 sty 2014, o 21:37

gadera2009 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

@Gadera2009, mógłbyś podać nieco więcej szczegółów:)? Próbowałem za jej pomocą, zgodnie z poradnikiem:
Kod: Zaznacz cały
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
, i nadal nie za bardzo.

Telefon nie jest zrootowany - próbowałem poprzez "engineer mode", zgodnie ze wskazówkami z powyższego poradnika.

PS. Jeśli trzeba zrootować, to chętnie przygarnę info o appce, za pomocą której można to zrobić kilkoma kliknięciami:).

Pozdrawiam
przekornick

Telefon:: Neken N6

Postprzez Mhelkir » 23 sty 2014, o 14:09

aero2 z nim działa?
Mhelkir

Postprzez Kobe8 » 23 sty 2014, o 15:01

nie działa.
Kobe8
AKTYWNY

Pochwały: 3
Telefon:: stacjonarny

Postprzez przekornick » 29 cze 2015, o 20:06

Wybaczcie, że wykopuje temat, ale chyba warto podzielić się tą informacją.

Mój egzemplarz dokonał żywota. Pojawił się problem z ekranem dotykowym, który uniemożliwia korzystanie z telefonu. Aplikacje/funkcje odpalają się same, dotyczy to przede wszystkim lewej części ekranu. Co ważne - nie jest to efektem uszkodzenia, czy upadku telefonu, eksploatacja też nie była z rodzaju tych "katorżniczych". Ot, po prostu z dnia na dzień zaczął świrować.

Pozdrawiam
przekornick

Telefon:: Neken N6

Poprzednia strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?