• Reklama

Nastepca uszkodzonego Umi Rome X - tani tel do 70GBP (90USD)

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Nastepca uszkodzonego Umi Rome X - tani tel do 70GBP (90

Postprzez Dominik80 » środa, 21 września 2016, 10:14

Dzieki. Szczerze mowiac poki co najbardziej podoba mi sie Oukitel U7 plus - chocia wszystkie one sá do podobne. Rozmiar wyswietlacza 5.5 czy 5 nie robi mi zadnej roznicy. Czy THL czy Oukitel to w miare solidne firmy? Fajnie by bylo miec ta metalowa ramke jak w Rome X, bo wydaje mi sie ze to daje jednak jakies zabezpieczenie w razie upadku. Poki co wiem, ze jest tego wszystkiego strasznie duzo - mimo bardzo skromnego budzetu.

Zgodnie z Waszymi sugestiami nie zdecyduje sie na nic z mniejszym ramem niz 2 giga + 16 giga romu.

Kluczowe jest wybranie telefonu bez malwere`u - nie chce bawic sie w rootowanie i wgrywanie romow. Dlatego Rome X byl spoko wyborem.

Mozecie cos napisac o tych nowszych firmach: THL, HomTom, Oukitel, Blackview? Czy ktores sa lepsze, czy nalezy w tej klasie cenowej wszystko traktowac po rowni - nic sie nie wybija? Zawsze uwazalem Lenovo za cos lepszego, ale K3 Note byl tak zawalony malwerem, ze glowa mala. Az zabralem sie za czytanie i wgralem jakis czysty i porzadny rom.
Dominik80

Reklama

Postprzez zawel » środa, 21 września 2016, 13:24

Dominik80 napisał(a):Czy THL czy Oukitel to w miare solidne firmy?
Dominik80 napisał(a):Zgodnie z Waszymi sugestiami nie zdecyduje sie na nic z mniejszym ramem niz 2 giga + 16 giga romu.
Dominik80 napisał(a):Mozecie cos napisac o tych nowszych firmach: THL, HomTom, Oukitel, Blackview? Czy ktores sa lepsze, czy nalezy w tej klasie cenowej wszystko traktowac po rowni - nic sie nie wybija?

Wszystkie te THL/HomTom/Oukitel/Doogee/Blackview/VKworld prezentują taki sam poziom, tzn. za jak znajdziesz w każdym z nich telefon za 70$ to on będzie taki sam jakościowo, może jedne trochę ładniejsze a inne trochę brzydsze ale to w gruncie rzeczy to samo. Przy takiej kwocie (czyli 90$) jednak bym myślał o dołożeniu tych 10$ i polowaniu na coś porządniejszego (kombinując trochę z kuponami czy giving assistant) - jesteś już w okolicach takich telefonów jak Redmi 3, Mi4c czy Z7 Max i tego powinieneś szukać bo to dużo pewniejszy sprzęt i z niezłym wsparciem producentów. Bo te wszystkie THLe/Oukitely to wypuszczą jeden, dwa ROMy i finito, nikt z nich nie będzie się przejmował a wsparcie niezależne może będzie a może nie.
zawel
AKTYWNY

Pochwały: 18

Postprzez Dominik80 » środa, 21 września 2016, 15:36

zawel napisał(a):
Dominik80 napisał(a):Czy THL czy Oukitel to w miare solidne firmy?
Dominik80 napisał(a):Zgodnie z Waszymi sugestiami nie zdecyduje sie na nic z mniejszym ramem niz 2 giga + 16 giga romu.
Dominik80 napisał(a):Mozecie cos napisac o tych nowszych firmach: THL, HomTom, Oukitel, Blackview? Czy ktores sa lepsze, czy nalezy w tej klasie cenowej wszystko traktowac po rowni - nic sie nie wybija?

Wszystkie te THL/HomTom/Oukitel/Doogee/Blackview/VKworld prezentują taki sam poziom, tzn. za jak znajdziesz w każdym z nich telefon za 70$ to on będzie taki sam jakościowo, może jedne trochę ładniejsze a inne trochę brzydsze ale to w gruncie rzeczy to samo. Przy takiej kwocie (czyli 90$) jednak bym myślał o dołożeniu tych 10$ i polowaniu na coś porządniejszego (kombinując trochę z kuponami czy giving assistant) - jesteś już w okolicach takich telefonów jak Redmi 3, Mi4c czy Z7 Max i tego powinieneś szukać bo to dużo pewniejszy sprzęt i z niezłym wsparciem producentów. Bo te wszystkie THLe/Oukitely to wypuszczą jeden, dwa ROMy i finito, nikt z nich nie będzie się przejmował a wsparcie niezależne może będzie a może nie.

Z jednej strony musze Ci przyznac racje. Na pewno kazdy Xiaomi jest lepszy niz przytoczone wczesniej tansze modele. Z drugiej patrzac na sposob w jaki zakonczyl swoja historie moj Rome X - topiac sie w roztworze zasady sodowej - to szkoda mi troche takiego porzadniejszego telefony w razie takiego wlasnie wypadku. O dziwo Rome X dziala nadal, probuje w ramach testow pozbyc sie wody/zasady spomiedzy szybki a LCD.

Wszystkie te pepsze telefony po kliknieciu w wyszukiwarke nie kosztuje mniej niz 90 - 100 funtow. I teraz chcialbym Was zapytac, jak wyglada mozliwosc uzycia kupinow tudziez giving assistant - bo do tej pory kupowalem tylko na Ali zwracajac uwage na komentarze sprzedajacego.

Raczej nie da rady zbic tego az tak...no ale moze ktos bardziej doswiadczony znajdzie chwile zeby cos pomoc.
Dominik80

Postprzez Dominik80 » czwartek, 22 września 2016, 00:24

Wybór padł na Leagoo M5 - wytrzymałość za śmieszną cenę. Kupiłem w Gearbest za bodajże 52 Funty z groszami. Dziękuję za Wasze wskazówki - było pomocne i dzięki Waszej przeglądarce komórek trafiłem na to czego chciałem.
Dominik80

Poprzednia strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?