• Reklama

Następca LG G2 - 1500zł

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Następca LG G2 - 1500zł

Postprzez Kozek » piątek, 25 listopada 2016, 12:31

Cena (bez VAT): 1500zł
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: min 5,5"
Ilość RAM/ROM/Procesor: 3gb, procek bez preferencji
Dual/Single sim: bez znaczenia
Preferowane marki: brak
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): bez znaczenia
Wymagania (parametry, funkcje): jak najlepszy aparat, bdb odbiornik gps, dobra jakość muzyki na słuchawkach

Opis: Cześć. Jakiś czas temu doszedłem do wniosku, że przyszła pora wymienić wysłużoną g2 na coś nowszego. Od razu zaznaczę, że nie gram na telefonie, więc nie potrzebuję sprzętu z topową specyfikacją :-)
Głównie zależy mi na stabilnym urządzeniu, z dobrym gps'em, z bdb jakością rozmów, niemającym problemów z zasięgiem, który dodatkowo pozwoli na zrobienie zdjęć lepszej jakości niż lg g2. Ot, po prostu zwykły telefon do dzwonienia, internetu, nawigacji, rzadziej do pstryknięcia fotki i posłuchania muzyki. Dodatkowo byłoby miło, gdyby pierwszy upadek nie zakończył się pajęczynką (oczywiście telefon będzie cały czas w etui i z naklejonym szkłem).

Telefony które póki co wpadły mi w oko: Axon 7, Nubia z11 max i mój faworyt Meizu pro 5.
Kozek

Reklama

en.001phone.cn=

Powrót do Jaki telefon kupić ?