• Reklama

[150$] Następca Kazam Tornado 348

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

[150$] Następca Kazam Tornado 348

Postprzez konradinho » poniedziałek, 30 listopada 2015, 20:14

Cena (bez VAT): 150$
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 5 - 5.5
Ilość RAM/ROM/Procesor: 2GB RAM
Dual/Single sim: Dual
Preferowane marki: Xiaomi, Lenovo
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Obojętnie
Wymagania (parametry, funkcje): rozmawianie, sms-y, GPS, internet, muzyka
Opis:

Obecnie jestem posiadaczem telefonu Tornado Kazam 348, aktualnie jest on oddany na gwarancję bo od początku klawisze funkcyjne "wariowały", praktycznie uniemożliwiając mi normalną pracę. Z telefonu nie jestem zadowolony i zaraz po naprawie będę chciał go sprzedać. Czy w cenie około +/- 150$ znajdę coś lepszego? Nie mam jakichś specjalnych wymagań, telefon głównie służyć mi będzie do niebanalnych rzeczy jak rozmawianie, sms-y, GPS, internet, muzyka. Myślałem o Xiaomi Redmi Note 2, bo sam system MIUI spodobał mi się gdy go zainstalowałem na Kazamie 348, lecz to o czym wspomniałem wcześniej nie pozwoliło mi się nacieszyć tym systemem w pełni, poza tym uważam, że samo działanie Androida na Kazamie jest dalekie od ideału.

Z góry dziękuję za wszystkie propozycje.
konradinho

Reklama

Re: [150$] Następca Kazam Tornado 348

Postprzez Rafal1435 » wtorek, 1 grudnia 2015, 00:43

Piszesz +/- wiec może letv x600? Jest trochę problemów z softem na początku ale poza tym tel bardzo dobry.
Rafal1435
VIP

Pochwały: 11
Ostrzeżenia: 1

Re: [150$] Następca Kazam Tornado 348

Postprzez konradinho » wtorek, 1 grudnia 2015, 01:17

Dzięki za odpowiedź. Na pewno przejrzę jego recenzje. Pytanie tylko czy warto do niego dołożyć, wydajnościowi i jakościowo przewyższa Note 2? Jeżeli ktoś by miał jeszcze jakieś propozycję to chętnie przeczytam o nich :)
konradinho

Powrót do Jaki telefon kupić ?