• Reklama

Naprawa Cubota

Cubot One, Cubot C11, Cubot P9, Cubot GT99 , Cubot GT72

Naprawa Cubota

Postprzez basa » czwartek, 28 sierpnia 2014, 14:45

Moj nieszczesny Cubot C9+ jakos nie ma szczescia by podzialac , kupilem nowke telefon okazalo sie nie wlacza , wyslalem go zpowrotem do chin i jak sie okazalo wrocil niby naprawiony , chinczycy wymienili baterie i nawet nie pomysleli o tym by sprawdzic czy wszystko z telefonem w porzadku.
Okazuje sie ze telefon mimo ze sie wlaczyl bo bateria nowa to sie nie laduje , testowalem juz na 4 kablach i 4 ladowarkach wiec pewnie jak bateria dojdzie do 0 to znowu go nie wlacze. Na wlaczonym jak podlacze ladowarke dostaje komunikat ze charger over voltage , oczywiscie ladowarka oryginalna ale tez probowalem ladowac przez usb normalnie z PC i tez bez rezultatu. Nie mam zamiaru wysylac go back do chin wiec mysle nad dwiema opcjami sprobowac go naprawic lub sprzedac na czesci na bazarze. Myslicie ze da sie to naprawic ? Telefon jest nowka wszystko nowe i fajnie dziala wiec troche mi go szkoda tak zostawic bez naprawy. Moze ktos sie zna i podejrzewa czego moze to byc wina i jakie ewentualne koszty naprawy ?
basa
VIP

Pochwały: 74

Reklama

Re: Naprawa Cubota

Postprzez marc69 » niedziela, 14 września 2014, 00:12

Nie lepiej zebrać materiał dowodowy wadliwego produktu, przedstawić szczerze i w całości całą sprawę obsłudze Aliexpress i żądać zwrot pieniędzy?
marc69

Pochwały: 2

Postprzez basa » niedziela, 14 września 2014, 01:05

Drogi kolego nigdzie nie wspomnialem ze byl telefon kupowany na aliexpress :) jakby to tam bylo kupione pewnie juz dawno mialbym zalatwiona sprawe. Telefon byl kupowany na 1949deal a jak oni zalatwiaja reklamacje opisalem juz w osobnym watku o tym sklepie.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
basa
VIP

Pochwały: 74

Postprzez piniu » poniedziałek, 7 grudnia 2015, 02:04

Mam pytanie gdzie moge naprawic CUBOTA ONE i czy opłaca sie naprawianie grałem w gre i nagle mi zgasł czy da sie to naprawic i czy naprawa będzie droga
piniu

Postprzez ddr » poniedziałek, 7 grudnia 2015, 03:30

Powiedzmy że u mnie, nie wiem póki go nie sprawdzę, nie wiem, to zależy od uszkodzenia.
Pisz na pw jeśli jesteś zainteresowany.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 124

Postprzez piniu » piątek, 18 grudnia 2015, 05:57

chodziło o baterie dzieki za pomoc
piniu

Postprzez piniu » piątek, 18 grudnia 2015, 06:03

bateria dostała ale to nie wada telefonu tylko bateri kupiłem go nowego i nigdy nie miałem z nim problemu dopuki nie spadnie na podłoge zadnych oprawek w moim miescie nie kupie ale wraze W zgłosze sie do ciebie jeszcze raz dzieki chyba ze masz oprawke przed uderzeniem bo to róznie bywa
piniu

Postprzez ddr » piątek, 18 grudnia 2015, 06:06

Nie widzę takowych. Jedynie silikonowy bumper http://www.aliexpress.com/item/Cubot-C9 ... eb201560_4
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 124

Postprzez piniu42 » środa, 8 czerwca 2016, 00:10

Witam mam problem z telefonem Cubot One powchodziły różne ikony gdy pobierała sie aktualizacja i telefon teraz szaleje cały czas jest właczone wi-fi ,nie moge wgrywac aplikacji a ikonki które powchodziły to Celerity,APUS,Amo,Cloud direct,free Share.nie wiem jak to powchodziło ale nie moge tego usunac w zaden sposób czy jest mozliwosc wgrania od nowa czystego systemu chetnie za usługe zapłace z powazaniem piniu42
piniu42

Powrót do Cubot