• Reklama

Największy wypas dostępny na rynku?

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Największy wypas dostępny na rynku?

Postprzez dr3amc4tcher » 8 gru 2014, o 20:20

Witam kolegów,
Chciałem zapytać jaki aktualnie można kupić super-wypasiony telefon? Cena nie gra roli a najważniejsze cechy piszę poniżej:

- Dual sim działający w polsce
- Ekran powyżej 5,5 cala
- Bardzo dobra jakość zdjęć
- Długi czas pracy na baterii

Dzięki
dr3amc4tcher

Telefon:: Lenovo

Reklama

Re: Największy wypas dostępny na rynku?

Postprzez snajp » 8 gru 2014, o 20:27

Może Meizu MX4 PRO
snajp
AKTYWNY

Pochwały: 26
Telefon:: Huawei Honor 3C
ROM: MIUI

Postprzez HooCairs » 8 gru 2014, o 20:37

Mx4 pro nie ma dual sim o ile mi wiadomo. Idealnego telefonu na ten moment nie ma, nubia z7 max póki co jest chyba najbliższa tego o czym piszesz. Dużo droższy, choć podobny parametrami jest zopo zp999. Jeszcze droższy jest np. htc one m8 w wersji dual sim. Inne koncerny pewnie też mają swoje flagowce w wersjach dual sim, ale to tylko na wypadek gdybyś nie miał czego robić z pieniędzmi.
Ostatnio edytowano 8 gru 2014, o 20:40 przez HooCairs, łącznie edytowano 1 raz
HooCairs
AKTYWNY

Pochwały: 11
Telefon:: samsung

Postprzez mrergie » 8 gru 2014, o 20:39

Z podwójnym slotem na SIM jest taka śmieszna sprawa, że im droższy telefon i z im wyższej półki cenowej się wywodzi, tym rzadziej ta funkcja występuje.

Powyżej 5,5" to chyba tylko Huawei Ascend Mate 7 i niczego na podobnym poziomie i tak dobrego się nie znajdzie, chyba że Zenfone 6 ale to niższa klasa.
Z 5,5" to może Nubia Z7 Max.
Z 5" to Huawei Honor 6 i jego ulepszona wersja Honor 6 Extreme.

Prawdopodobnie Jiayu S3 (ekran 5,5") może też okazać się niezłym przebojem, ale póki co za wcześnie aby o tym mówić. Nie wiadomo na czym polega jego tajemnica niskiej ceny, przecież gdzieś musieli oszczędzić.
telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon

A kogo to w ogóle obchodzi?
mrergie
VIP

Pochwały: 69
Telefon:: 佳域 S3S

Postprzez dr3amc4tcher » 8 gru 2014, o 21:03

Dzięki za podpowiedzi ale faktycznie każdy z proponowanych przez Was telefonów ma jakieś ale:). Zastanawia mnie dlaczego np . taki samsung w serii note nie ma dual sim w europie bo ten telefon najlepiej by mi pasował.
dr3amc4tcher

Telefon:: Lenovo

Postprzez Memciu » 8 gru 2014, o 22:21

Bo wtedy każdy by go kupił i nie zmieniał przez dłuższy okres. A to strata dla firmy, bo komu sprzedają jak najwięksi klienci mają to co chcą. Sam szukam swojego ideału i każdemu coś brakuje.

Wysłane z miniacza 2 przez Tapatalka :-P
Memciu

Pochwały: 2
Telefon:: mini 2 :/

Postprzez karuzel » 8 gru 2014, o 22:24

masz jeszcze ZTE NUBIA X6 z ekranem coś koło 6,4" ale albo nikt go jeszcze nie zakupił z jakiegoś względu albo ten co zakupił się nie wypowiedział na forum. Cena chyba powyżej 500$ jak dobrze pamiętam. Rozważałem jego zakup ale ze względu na brak opinii i uświadomienie, że może być 500$ plus VAT skłoniły mnie do ZTE NUBIA Z7 MAX i jestem zachwycony. Do tego 7" tablet mojego dziecka nie wchodzi do kieszeni wiec myślę, że z tą cegłą 6,4" też może być problem. Jednak przyznam, że wygląd NUBIA x6 mi się bardzo podoba.
karuzel

Telefon:: SAMSUNG

Powrót do Jaki telefon kupić ?