• Reklama

najtańsze 6 cali

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

najtańsze 6 cali

Postprzez Maserti » 1 lut 2015, o 19:27

Note 2 brata padł.
Poszukujemy nastepcy najmniej problemowego, najlepszego i najtańszych 6 cali. Ew. 5.5
Co polecacie?
Cena do 180 $$.
Maserti

Telefon:: coolpad f1, xiaomi r

Reklama

Re: najtańsze 6 cali

Postprzez TLasky » 2 lut 2015, o 02:16

Note :-D tyle że tym razem Xiaomi ;-), wesja LTE. Ewentualnie poczekać na recki Jiayu S3, bo wygląda przeciekawie, tak samo jak Lenovo Note, wersja 2 GB, choć HD przy 6" to może być zabawne :-D.

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 81
Telefon:: Zuk Z1
ROM: Fabryczny :-)

Postprzez TLasky » 2 lut 2015, o 02:18

nowy-xiaomi-note-lte-t15614.html#p154095

Uśmiechać się do kolegi i fon już na miejscu :-).

T.

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Postprzez Maserti » 2 lut 2015, o 13:59

Panowie a Xiaomi nie ma w planach wprowadzić czegoś nowego powyżej 5.5 cala?
Nie ukrywam, że sam mam xiaomi a ojciec coolpada f1 i nakładka miui jest zdecydowanie lepsza dlatego dla barata wybrałbym coś z tej firmy.
Maserti

Telefon:: coolpad f1, xiaomi r

Postprzez Trojanek » 2 lut 2015, o 14:02

TLasky napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

A co jest zabawnego w HD przy 6 calach?
Trojanek
AKTYWNY

Pochwały: 7
Telefon:: HTC

Postprzez blue_voyager » 2 lut 2015, o 14:07

Maserti napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Dzisiaj jeden ze sklepów wrzucił reklamę 6-calowego Lenovo, specyfikacja nie taka najgorsza:

6-inch-large-screen-experience-4g-lenovo-note8-only-189-9-t15715.html

Prawie się mieścisz w budżecie, a pewnie jak poszukasz znajdziesz taniej.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Postprzez TLasky » 2 lut 2015, o 15:07

Trojanek napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

A co jest zabawnego w HD przy 6 calach?

Wg mojego osobistego odczucia (podkreślam- jest to SUBIEKTYWE odczucie, bo już widzę zarzewie forumowego pieniactwa :-D) HD przy 5,5 cala to już najwyższa rozsądna granica pikselozy, przynajmniej jeśli chodzi o czytanie stron internetowych i przy 6 calach może to być męczące dla oczu. Sam telefon wygląda naprawdę ciekawie, choć wydaje mi się, że warto dołożyć 20$ za dodatkowy 1 GB ramm, bo wersja z 2 GB kosztuje 209$.

T.

TLasky
VIP

Postprzez Nibiru » 2 lut 2015, o 15:53

Kolejny superman.
Nibiru
AKTYWNY

Pochwały: 20
Telefon:: Nibiru H1
ROM: 4.2.2.

Postprzez TLasky » 2 lut 2015, o 16:17

Nibiru napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

A propo forumowego pieniactwa i niepotrzebnych złośliwości... mam jeszcze raz napisać, że to SUBIEKTYWNE odczucie, czy czytanie ze zrozumieniem jest poza zasięgiem niektórych? Widziałem taką rozdzielczość na 7 calach i wygląda to z d... już na 5,5 uważam, że jest na granicy przyjemnego wyglądu/użytkowania. Co nie zmienia faktu, że jeśli ktoś na w tej kwestii ODMIENNE zdanie to niech je śmiało wyraża, niekoniecznie dopie****ając się do mnie :-). A telefon jeśli chodzi o parametry wygląda naprawdę ciekawie i sam zastanawiam się nad kupnem go dla mojej partnerki, której taka rozdziałka nie będzie przeszkadzać (teraz ma właśnie Xiaomi Note-a).

T.

TLasky
VIP

Postprzez Trojanek » 2 lut 2015, o 16:36

No już nie przesadzajmy, przy 7 calach rozdzielczość HD jest wystarczająca, a co dopiero przy 6. Nawet przy 10 calowym tablecie nie widać pikseli (galaxy tab 2 10.1) przy tej rozdzielczości. 6 calowego telefonu nie trzymamy 20 cm od oczu żeby oglądać te wszystkie piksele, tylko odpowiednio dalej.
Trojanek
AKTYWNY

Pochwały: 7
Telefon:: HTC

Postprzez TLasky » 2 lut 2015, o 16:49

Trojanek napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Na 10 calach to już w ogóle dramat jakiś :-D tak się składa, że miałem Galaxy Tab 4 10'1 i na szczęście sprzedałem w piz** :-) i teraz przymierzam się do Shield-a :-). Dokładnie to samo (czyli razi mnie rozdzielczość :-)) mam przy Landvo L200 (tam jest chyba QHD i 5" ekran), które użytkuje moja córka, aczkolwiek jeśli komuś to nie wadzi, to telefon jest mega :-).

T.

TLasky
VIP

Postprzez Nibiru » 2 lut 2015, o 17:26

TLasky napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

A propo forumowego pieniactwa i niepotrzebnych złośliwości... mam jeszcze raz napisać, że to SUBIEKTYWNE odczucie, czy czytanie ze zrozumieniem jest poza zasięgiem niektórych? Widziałem taką rozdzielczość na 7 calach i wygląda to z d... już na 5,5 uważam, że jest na granicy przyjemnego wyglądu/użytkowania. Co nie zmienia faktu, że jeśli ktoś na w tej kwestii ODMIENNE zdanie to niech je śmiało wyraża, niekoniecznie dopie****ając się do mnie :-). A telefon jeśli chodzi o parametry wygląda naprawdę ciekawie i sam zastanawiam się nad kupnem go dla mojej partnerki, której taka rozdziałka nie będzie przeszkadzać (teraz ma właśnie Xiaomi Note-a).

T.

Gwarantuje Ci że mając do dyspozycji 5 telefonów identycznych (choćby nibiru h1 i h1c) z ekranem HD i 5 telefonów z ekranem FHD nie rozpoznasz z 100% dokładnością który telefon jaki posiada ekran.

To mózg Ci podpowiada że FHD wygląda lepiej bo zmanipulowali Cię marketingowcy i wydałeś więcej kasy.

To tak jak z winem za 10 zł. Podczas próby wmawia się ludziom że piją wino za 500 zł, a ludzie się podniecają jakie to wino jest wyśmienite.

Programów w TV z takimi mistrzami smaku i super wzrokiem jest sporo. W każdym wychodzi na to samo...
Nibiru
AKTYWNY

Pochwały: 20
Telefon:: Nibiru H1
ROM: 4.2.2.

Następna strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?