• Reklama

najtańsze 6 cali

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: najtańsze 6 cali

Postprzez blue_voyager » 2 lut 2015, o 17:34

A może by tak, któryś zaproponował autorowi wątku coś sensownego zamiast wieść dyskusję o wyższości świat Wielkiejnocy na świętami Bożego Narodzenia?

Autor postu otrzymał pochwałę
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Reklama

Postprzez Nibiru » 2 lut 2015, o 18:24

Poleciałem już Ulefone U650, ale z niewiadomych przyczyn post został skasowany.
Nibiru
AKTYWNY

Pochwały: 20
Telefon:: Nibiru H1
ROM: 4.2.2.

Postprzez blue_voyager » 2 lut 2015, o 18:30

Chyba jednak coś Ci się pomyliło, sprawdziłem w logach, nikt niczego nie usuwał.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Postprzez Maserti » 2 lut 2015, o 19:04

Witajcie,
Patrząc co polecacie to mamy do wyboru:
Lenovo a936 inaczej note8
Ulefone u650 -przekracza troszkę budżet

Czy te telefony to wszystko świeżynki czy może ktoś już posiada ?
Maserti

Telefon:: coolpad f1, xiaomi r

Postprzez Nibiru » 2 lut 2015, o 19:20

Ulefone mam w domu już pół roku, a jako nowość go nie kupowałem.

... A jeżeli chcesz najtańszy telefon w tych rozmiarach to zobacz zte q705u. 5.7 cala, aero2, 90 USD.
Nibiru
AKTYWNY

Postprzez Maserti » 2 lut 2015, o 19:24

A możesz napisać w skrócie jakąś mała recenzje?
np. długość działania na jednym ładowaniu, aparat,
jakieś bledy w oprogranowaniu?
Maserti

Postprzez Nibiru » 2 lut 2015, o 19:31

Który telefon?

Recenzji pisać mi się nie chce, ale na konkretne pytania napewno odpowiem.
Nibiru
AKTYWNY

Postprzez Maserti » 2 lut 2015, o 20:30

Interesuje mnie ten ulefone.
Jak bateria?
Jak płynność działania?
Jakieś bledy w oprogramowaniu?
Jakość zdjęć?
Czy telefon z chin jest zdatny do użytku czy trzeba romu szukać i wgrywać?
Rzeczy, które Cie wkurzaja?
Maserti

Postprzez TLasky » 2 lut 2015, o 20:47

Nibiru napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

A propo forumowego pieniactwa i niepotrzebnych złośliwości... mam jeszcze raz napisać, że to SUBIEKTYWNE odczucie, czy czytanie ze zrozumieniem jest poza zasięgiem niektórych? Widziałem taką rozdzielczość na 7 calach i wygląda to z d... już na 5,5 uważam, że jest na granicy przyjemnego wyglądu/użytkowania. Co nie zmienia faktu, że jeśli ktoś na w tej kwestii ODMIENNE zdanie to niech je śmiało wyraża, niekoniecznie dopie****ając się do mnie :-). A telefon jeśli chodzi o parametry wygląda naprawdę ciekawie i sam zastanawiam się nad kupnem go dla mojej partnerki, której taka rozdziałka nie będzie przeszkadzać (teraz ma właśnie Xiaomi Note-a).

T.

Gwarantuje Ci że mając do dyspozycji 5 telefonów identycznych (choćby nibiru h1 i h1c) z ekranem HD i 5 telefonów z ekranem FHD nie rozpoznasz z 100% dokładnością który telefon jaki posiada ekran.

To mózg Ci podpowiada że FHD wygląda lepiej bo zmanipulowali Cię marketingowcy i wydałeś więcej kasy.

To tak jak z winem za 10 zł. Podczas próby wmawia się ludziom że piją wino za 500 zł, a ludzie się podniecają jakie to wino jest wyśmienite.

Programów w TV z takimi mistrzami smaku i super wzrokiem jest sporo. W każdym wychodzi na to samo...

I znów się nie zgodzę (kiedy w końcu przestaniecie mi wpierać co widzę i jakie mam odczucia z korzystania ze sprzętu :-D). Posługując się Twoją analogią- jak pijesz cały czas wino za 500 zł, to potrafisz rozpoznać kiepskiej jakości siki za 10 zł :-). I to by się zgadzało, bo HD na 5,5" zaczęło mnie w sumie drażnić od czasu jak sam zacząłem korzystać (dużo i intensywnie) z telefonu 5,36" z FHD, za to w tabletach Samsunga 7" i 10" drażniło mnie jak miałem telefon 5" z HD... Zgodzę się z Twoim zdaniem, że jeśli pokażesz mi te 5 telefonów to na pierwszy rzut oka nie rozpoznam ze 100% dokładnością, który ma jaką rozdzielczość, ale jeśli dasz mi z każdego z nich przez kilka godzin pokorzystać, to sytuacja diametralnie się zmieni :-).

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 81
Telefon:: Zuk Z1
ROM: Fabryczny :-)

Postprzez Nibiru » 2 lut 2015, o 21:00

Bateria przy maks jasności z 100% do 10% w 4h 10 minut. Zapętlony filmik FHD na YouTube po WiFi.

Co do płynności działania to zacina się dopiero na tym samym lvlu w Bloons 5 TD co telefon z 1.7x8 i trochę później niż galaxy s4. Co do normalnego użytkowania to ścin nie zauważyłem.

Błędów nie zauważyłem, ale android jest przetłumaczony w jakiś 95%, reszta po angielsku.

Tylni aparat dobry, porównywalny do 13mpx w moim nibiru. Przedni gorszy wydaje mi się ze 2 mpx.

Telefon specjalnie zamówiony ze względu na andka 4.2.2. - brak ograniczeń w dostępie do karty SD. Żadnych patchy wgrywać nie trzeba. Wszystko działa jak powinno.

Co mnie wkurza? Za duży dla mnie. Bawi się nim kobieta. Na początku zachwycona. Po 3 miesiącach mówi że wolałaby 6 cali.
Brak aero2.
Nibiru
AKTYWNY

Poprzednia strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?