• Reklama

Najszybszy i najpłynniejszy telefon do ok. 1500zł

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Najszybszy i najpłynniejszy telefon do ok. 1500zł

Postprzez Sasi » 20 mar 2016, o 13:03

Witam,

zastanawiam się nad zmianą mojego Nexusa 5 i szukam jeszcze lepszej jakości pod względem działania systemu, bo dla mnie to jest najważniejsze żeby móc przyjemnie i komfortowo z niego korzystać.

Cena (bez VAT): < 1500
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 5-6' / FHD
Ilość RAM/ROM/Procesor: Raczej bez znaczenia, byle by dobrze działał
Dual/Single sim: Obojętnie
Preferowane marki: Raczej brak, lecz wolałbym mniej więcej znane i zaufane
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Obojętne, lecz gdy Chiny to z gwarancją w Polsce, ew. Europie(a nie żebym zapłacił za wysyłkę więcej niż naprawę...)
Wymagania (parametry, funkcje): Mega płynny i szybki w działaniu, ładna nakładka, a najlepiej jej brak(chodź chyba to poza nexusami nie możliwe), bateria żeby ten dzień dosyć intensywnego użytkowania wytrzymała. minimum 32 GB.
Opis:
Nie znoszę żadnych nawet najmniejszych przycinek, zwolnień i zawieszeń. :) Uwielbiam czystego Androida, ale nowy nexus 5X... trochę kiepsko. :/ Ważne też żeby nakładka na system była przyjemna i ładna, sam się zajmuję UI/UX więc mocno uczulony jestem na tym punkcie. :D Ekran 5-6 cali, chodź wolałbym raczej tak poniżej 5,5. Ważne też jest dla mnie żeby był ładny i dobrzy wykonany. Pamięć min. 32 GB, większość w chmurze więc nie potrzeba więcej, chodź 64 GB bym nie pogardził. To chyba najważniejsze, oczywiście na resztę też zwracam uwagę, ale nie tak bardzo, amoled-em nie pogardzę, dobrym układem do dźwięku też, czy świetnym aparatem. :)

Myślałem na razie na Xiaomi Mi5, ale cena jest jak na razie trochę duża niż to co chciałem wydać, biorę też pod uwagę, Mi4S i Mi Note Pro.

A co wy forumowicze sądzicie na ten temat? Po prostu szukam świetnego, PRZYJEMNEGO telefonu, za rozsądną cenę.
Ostatnio edytowano 20 mar 2016, o 13:26 przez Sasi, łącznie edytowano 1 raz
Sasi

Reklama

Re: Najszybszy i najpłynniejszy telefon do ok. 1500zł

Postprzez ra-vau » 20 mar 2016, o 13:49

Wymagania ok, ale z ta gwarancja w PL to poleciales po bandzie. :-)

Kup sobie Redmi Note 3 Pro ze snapem 650 na allegro... Od firmy ktora bedzie sprawiac wrażenie, ze daje polska gwarancje realna. Bajpierw jedbak zainstaluj miui na jakimkolwiek telefonie i sprawdz...

Jak nie, to kup samsunga s6, albo lg g4 i wgraj customa czystego :-)
LeEco :)
ra-vau
NewsMan

Pochwały: 105

Postprzez Sasi » 20 mar 2016, o 14:05

Przecież np IBG realizuje serwis w Polsce dla xiaomi :) A za g4 i s6 podziękuję, chcę coś co działa lepiej, a nie gorzej niż to co już mam :)
Sasi

Postprzez ra-vau » 20 mar 2016, o 14:32

Tak, u kogo go zrealizujesz w PL i na jakich zasadach dzis? Nie rok temu, czy pół... ? :-)

Jakie xiaomi do 1500 z realna gwarancja bedzie lepsze od g4, czy s6?

Napisz ze któreś z budżetowej serii redmi :D

Pozostaje w tej kasie jak pisalem note 3 pro, albo mi4c mi4s... . Zamów, a potem zdaj relacje jak porownanie do tych dwóch flagowcow które przytoczylem.
LeEco :)
ra-vau
NewsMan

Pochwały: 105

Postprzez Sasi » 20 mar 2016, o 16:25

To co nie ma niby serwisu gwarancyjnego IBG dla Xiaomi w Polsce ani europie?

Miałem w rękach G4 i działał gorzej niż mój Nexus 5, więc podziękuję jak już pisałem zmieniam po to by mieć coś lepszego a nie gorszego... Co do S6 to nie wiem, ale na pewno nie kupię samsunga, z 3 powodów: wygląd, nakładka, wsparcie...

A do 1500 zł kupię Mi Note Pro z IBG, więc nie wiem po co mi proponujesz redmi...
Sasi

Postprzez tomikitwo » 20 mar 2016, o 16:33

Sasi napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Wygląd mega, nakładka lekka i szybka, działa już na piance. To co napisałeś tyczy się bardziej S5.

Wysłane z mojego NX506J przy użyciu Tapatalka
tomikitwo
AKTYWNY

Pochwały: 28
Ostrzeżenia: 1

Postprzez Sasi » 20 mar 2016, o 22:10

Nie będę się kłócić o wygląd, ale dla mnie jest beznadziejny jak na tak drogi i flagowy telefon, a sama nakładka też mega brzydka. A już na piątce... już... Powiedzmy że to jest już, ale już też żadnej innej aktualizacji nie dostanie...

Mam rozumieć że nie ma nic co spełniało by moje wymagania? A powiedzmy że bez gwarancji w PL? Chyba poczekam na niższą cenę mi5 albo nowego nexusa...
Sasi

Powrót do Jaki telefon kupić ?