• Reklama

Najlepszy cashback w necie - topcashback

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Najlepszy cashback w necie - topcashback

Postprzez Mowca » 31 gru 2016, o 11:20

Nalezy tez pamietac i zwrocic uwage na to ze sa dwie podobne strony topcashback. Topcashback.com i Topcashback.co.uk. Byly pprzypadki, ze ludzie rejestrowali sie na jednym a z drugiego probowali robic zakupy i potem zdzwienie ze nie naliczalo im casbacku.
Suplementy diety na potencje. Wiecej info na PW
http://www.dobryklik.pl/ <-- Pomoc za pomoc.
Mowca
 
Posty: 120
Dołączył(a): 28 wrz 2014, o 19:25
Pochwały: 1
Telefon:: Nokia

Reklama

Re: Najlepszy cashback w necie - topcashback

Postprzez jan1994 » 20 sty 2017, o 22:11

sliver003 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Też mam problem z TC - kupując w Gearbest cashback został naliczony prawidłowo. Następny zakup w Banggood i brak naliczenia cashbacku. Zgłosiłem problem i dostałem następującą odpowiedź :

"Hi there,
Thanks for getting in touch and sorry your transaction hasn't tracked.
I've just had a little look and there hasn't been any issues reported to us about tracking. Taking this and the amount of time from the click in to consideration we would have to assume that it has gone on to be untracked. I would have to regrettably inform you that it would be impossible for us to lodge a cashback claim or make a request for this untracked transaction as Banggood do not accept cashback claims.
We find that some merchants and their affiliate networks have decided against this form of cashback recovery. This could be due to the fact that they are unable to or do not wish to follow up any cashback that has been declined, untracked or incorrectly tracked. We at TopCashback have to respect this decision and this means that we cannot follow this up. I understand that you that this is a frustrating outcome for you and I can only apologise for this.
I hope that from now on your experience on TopCashback is a more positive and if you have any further questions please do not hesitate to ask.

Thanks,
Rehea"

Jednym słowem odradzam korzystanie z TC.
jan1994
AKTYWNY
 
Posty: 233
Dołączył(a): 30 gru 2015, o 21:53
Lokalizacja: Białystok
Pochwały: 15
Telefon:: MI 5

Re: Najlepszy cashback w necie - topcashback

Postprzez luc4s » 6 sie 2017, o 21:21

Hej, wiecie ile idzie kasa od momentu wypłaty, do momentu zaksięgowania jej na PayPalu? Mam 80$ cashbacku i szkoda żeby przepadło.
luc4s
 
Posty: 68
Dołączył(a): 27 sie 2013, o 23:34
Pochwały: 1

Re: Najlepszy cashback w necie - topcashback

Postprzez avatarek » 23 sie 2017, o 11:03

gdzie w topcashback moge sprawdzic czy mam w historii transakcje na której mi zależało?
bo nie wiem czy w miedzyczasie w ebates nie wygenerowalem cookiesa i chce sprawdzic i w razie czego anulowac i ponowic transakcje a zapomniałem to zrobic przez zakupem.

dodalem produkt do kosza ze 3 dni temu i czekal na platnosc. dzis zaplacilem przez paynow w aliexpress ale nie wiem czy w miedzyczasie cookies mi sie nie podmienilo

ktos cos?
avatarek
AKTYWNY
 
Posty: 780
Dołączył(a): 25 mar 2015, o 14:44
Pochwały: 9
Telefon:: komórkowy

Re: Najlepszy cashback w necie - topcashback

Postprzez droite » 23 sty 2018, o 21:09

Pinky napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

nie było żądnych 6$ za rejestracje.
droite
 
Posty: 69
Dołączył(a): 4 maja 2014, o 17:05
Pochwały: 2
Telefon:: Redmi Note 2

Re: Najlepszy cashback w necie - topcashback

Postprzez jeedek » 23 sty 2018, o 21:48

On dostał kasę za Ciebie. Ty nie miałeś prawa nic zgarnąć... ot taki wałek.
Avatar użytkownika
jeedek
AKTYWNY
 
Posty: 333
Dołączył(a): 14 sty 2016, o 14:37
Pochwały: 7
Telefon:: Honor Play

Re: Najlepszy cashback w necie - topcashback

Postprzez droite » 25 sty 2018, o 19:21

wątpię że dostał bo zrobiłem to na lewego maila, a jak zobaczyłem ze nic nie dostałem to usunąłem subskrypcje :)
droite
 
Posty: 69
Dołączył(a): 4 maja 2014, o 17:05
Pochwały: 2
Telefon:: Redmi Note 2

Re: Najlepszy cashback w necie - topcashback

Postprzez Azael » 14 lut 2018, o 08:43

Chce wypłacić pieniążki, klikam na payout, przekierowalo mnie na stronę aby wpisać maila PayPal. Wpisałem, na drugi dzień dostałem maila z potwierdzeniem i zatwierdzeniem, tak zrobiłem. Wchodzę na stronę, klikam payout i otwiera mi się zakładka do zmiany profilu, wszystko mam dobrze wpisane tylko nie wybrane sfate bo sa tylko stany USA, w Country mam wpisane Poland. O co chodzi?
Azael
AKTYWNY
 
Posty: 493
Dołączył(a): 22 maja 2015, o 21:53
Pochwały: 4
Telefon:: Sony

Re: Najlepszy cashback w necie - topcashback

Postprzez gary1982 » 23 mar 2018, o 14:32

Witam. Nie mogę uzupełnić wszystkich danych do wypłaty w paypal. NIby mam uzupełniony i podany e-mail ale jak chce wypłacić to mi wyskakuje info o uzupełnieniu danych.
wyskakuje mi info "Proszę poprawić następujące błędy :Twoja bezpośrednia wpłata powinna wynosić 9 cyfr"
gary1982
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7 lut 2018, o 18:28
Telefon:: xiaomi

Re: Najlepszy cashback w necie - topcashback

Postprzez jeedek » 27 maja 2018, o 12:00

Teraz i ja mam problem z topcashbackiem, jak klikam na payout to chce bym potwierdził e-mail. Klikam re-send email by to zrobić a tam błąd wysyłania. Próbowałem na PC i telefonie także w trybie incognito i nic nie daje.. a 20$ zamroźone tam leży.

Czekam na odpowiedz supportu.
Avatar użytkownika
jeedek
AKTYWNY
 
Posty: 333
Dołączył(a): 14 sty 2016, o 14:37
Pochwały: 7
Telefon:: Honor Play

Re: Najlepszy cashback w necie - topcashback

Postprzez marx » 28 maja 2018, o 12:31

Nowym użytkownikom radze unikać tego systemu
marx
Administrator
 
Posty: 12518
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Re: Najlepszy cashback w necie - topcashback

Postprzez leszek_fcb » 3 lip 2018, o 16:01

A dlaczego? Kiedyś u nich zamawiałem i wszystko mi naliczyli. Walą w kulki obecnie?
leszek_fcb
 
Posty: 37
Dołączył(a): 26 maja 2015, o 14:44
Pochwały: 1
Telefon:: Coolpad Cool1

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron