• Reklama

[aliexpress] Najkorzystniejsza wysyłka

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

[aliexpress] Najkorzystniejsza wysyłka

Postprzez 4r73k » 20 cze 2013, o 12:45

Witajcie, kupiłem na aliexpress antene za 190usd, mam do wyboru wszystkich kurierow, co wybrac?
Jestem nastawiony na zaplate vatu ale nie chccialym placic jaks oplat dla agencji celnych przy kurierach,
moze eps ? albo fedex ?
4r73k

Reklama

Postprzez bartazzz » 20 cze 2013, o 15:45

najlepiej SG lub swiss post w ostateczności HK. CN unikniesz opłat ale poczekasz około 25-35 dni
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 100
Telefon:: Redmi
ROM: MIUI POLSKA

Postprzez peekay » 20 cze 2013, o 15:59

Ostatnio przesyłki HK i CN idą w miarę szybko. Na 3 wysłane ostatnio do mnie China Post 2 doszły po niecałych 7 dniach od zamówienia a jedna doszła po 14. Oczywiście są tacy, którzy czekają miesiąc albo dłużej ale wydaje mi się, że tak jak kolega wyżej powiedział najlepiej jest SG/SP lub CN/SP dla uniknięcia dodatkowych opłat. Kurier opłaca się przy dużym ciśnieniu i dużej wartości zakupu ale jak Ci się nie spieszy to po co nabijać kabzę UC i firmie kurierskiej
peekay

Postprzez dytruff » 21 cze 2013, o 03:12

fedex
dytruff
AKTYWNY

Pochwały: 8
Telefon:: ZTE v975
ROM: B06

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI