• Reklama

Na ile różowy jest złoty Le 2?

LeTV LeEco X500, X600, X800, Le2, Le1, LeMax Le Max 2
ROMy, aktualizacje, pomoc, opinie,

Na ile różowy jest złoty Le 2?

Postprzez gta » 23 maja 2016, o 19:10

Hej.
Prawdopodobnie pojutrze sprzedam swojego Redmi Note 3 Pro. Przymierzam się do podstawowej wersji Le 2 i chyba nie doczekam się jednak szarej wersji w najbliższym czasie...

Wobec powyższego ciekawi mnie, na ile różowy jest ten model w jedynym dostępnym obecnie kolorze, tj. rose-gold?
Mam właśnie złotego RN3P i zupełnie mi nie odpowiada ten odcień złota (jak dla mnie jakaś żółta kiczowatość z niego bije, coś na styl starych zegarków Casio) - z kolei na moim ekranie złoty Le 2 wygląda na miedziany (rudozłoty?) a nie różowy - ktoś z posiadaczy mógłby się wypowiedzieć?

Miedziany nawet by mi się podobał, ale ale jak to jakiś odcień różu, to ja chyba jednak podziękuję i skuszę się na Ulefone Future (gram tylko w szachy i Hearthstone'a więc raczej mocy mu wystarczy :)
gta

Pochwały: 8
Telefon:: RN3P
ROM: global stable

Reklama

Re: Na ile różowy jest złoty Le 2?

Postprzez npremium » 23 maja 2016, o 21:27

Ten sam problem mam. Ale wyszedłem z założenia że w razie czego czarny case szybko trzeba by dokupić hehe Ja tak jak patrzyłem to najpeirw strasznie różem waliło ale później jak jakieś świeże zdjęcia widziałem to chyba nawet fajny ten kolor będzie. Ja tam będę ryzykował bo srebny to chybs w lipcy dopiero będzie niestety...
npremium

Telefon:: Blackberry

Postprzez slavo22 » 23 maja 2016, o 21:36

Jeśli będzie jak x500 to będzie.... różowy. Mówię to jako facet który rozróżnia podstawowe kolory, bez wchodzenia w duperele (łososiowy, ecru itp). Letv x500 ma żona i oglądałem go w różnym świetle, ja tam złotego nie widzę.

Wypalcowane
slavo22
VIP

Pochwały: 60
Telefon:: LeEco x600
ROM: Co chwilę inny

Postprzez gta » 23 maja 2016, o 22:36

No właśnie Le 2 ma niby ciemniejszy odcień niż Le 1. Pytanie tylko, czy różowszy...
x500 ze zdjęć zalatuje mi też jakby żółtym złotym
Obrazek

Tu x620.
Obrazek

Porównując te dwa obrazki, jak Le1 jest różowy, to do Le2 powinni Barbie w zestawie dodawać ...tylko niestety kolorystyka zdjęć nie zawsze jest zgodna z rzeczywistością.
Dlatego fajnie by było, jakby jakiś posiadacz Le2 się wypowiedział.
gta

Postprzez ra-vau » 23 maja 2016, o 22:58

To bedzie subiektywne zdanie... Najlepiej zgrac sie z kims na zywo i zobaczyc le2... Bo ja w domu mam X500 i ja twierdze ze jest zlota, a napewno bie rozowa :)

Hmm, jaki powod zmiany z XRN Pro 3??? Tylko kolor? Moze poprostu zamow redmi note 3 pro gray? :P
LeEco :)
ra-vau
NewsMan

Pochwały: 114
Telefon:: V967S

Postprzez gta » 23 maja 2016, o 23:14

No ja akurat nie mam nawet cienia szansy za obejrzenie telefonów na żywo, stąd mój wątek tutaj.

ra-vau napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Gdybym nie dał się porwać chwili i zamówił Gray, to pewnie bym przy nim został, ale ta żółć me oczy kole.
Mam 2/16, pewnie bym teraz brał 3/32 bo mi miejsca na apki brakuje (na SD się przenieść nie da w MIUI), a w tej cenie to już można przebierać.
Ogólnie chcę czegoś z szybkim ładowaniem - na noc ładuje się żona, ja mam nieregularne zużycie i raczej wolę podładować jak mam chwilę, niż planować 3 godziny z wyprzedzeniem w trakcie dnia. W moim egzemplarzu bateria i tak nie powala, więc nie mam gwarancji, że z kolejnym mi się poszczęściło (nie skreślam szarego RN3, ale wolałbym coś o lepszej konstrukcji i z szybkim ładowaniem).
gta

Postprzez timon12 » 24 maja 2016, o 00:55

kupilem kilka le 2 i jest to ciemny rozowy. nie taki typowo babski roz tylko bardziej stonowany "szczotkowany". jakby moj le 1 nagle umarl to bym sam bral le 2 w tym kolorze bo jest calkiem ok, ogolnie sam telefon ladnie sie prezentuje
timon12

Telefon:: letv

Postprzez szymi » 24 maja 2016, o 01:22

kupuj, najwyżej zmienisz orientacje
XD
szymi
AKTYWNY

Pochwały: 69
Telefon:: Vernee Thor

Postprzez gta » 24 maja 2016, o 06:25

Tu nie o orientację się rozchodzi, tylko o to, że będzie to związek na co najmniej rok i jednak musi być jakaś chemia - związek z RN3 pokazał, że samo piękne wnętrze tego nie uciągnie :/

Dzięki za wypowiedź timon12. Choć coprawda byłoby mi łatwiej, gdybyś mnie okłamał i napisał, że to premium miedź jak nic ;)
Twój Le1 jest też złoty? Jest szansa na porównawcze foto (oba na jednym zdjęciu w tym samym świetle)?
gta

Postprzez czarnamamba88 » 24 maja 2016, o 08:53

timon12 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Czy możesz powiedzieć cos o tym jak sprawuje się aparat w Le 2?
czarnamamba88

Telefon:: Feiteng
ROM: 256

Postprzez timon12 » 24 maja 2016, o 11:09

gta napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

moj le 1 jest bialy, moge zrobic fotke do porownania ale to dopiero po Bozym Ciele.

aparatu za bardzo nie testowalem tzn porobilem kilka fot ale nic nie zwrocilo mojej szczegolnej uwagi jedyne co mi sie rzucilo w oczy to znacznie lepszy przedni aparat.
timon12

Telefon:: letv

Postprzez ezzakiel » 24 maja 2016, o 11:27

uwierz lub nie jest złoty wpadający w różowy i to jest babski rózowy w moim mniemaniu.Co więcej w mniemaniu mojej kobiety również -telefon kupiłem sobie ale mi zabrała twierdząc ze facetowi taki nie przystoi ;)
Telefon jest super wykonany -aparat ok(ma nawet funkcje upiekszania) z minusowa słabą widoczność przy ostrym świetle.

Uprzedzam ze wersja multi jezykowa ma masę ale to masę błędów od jezykowych aż po wywalające się kontakty,aparat,niedziałający czytnik palców i kilka jeszcze innych..

No ale skoro Ci to nie przeszkadza To bierz:) Twoja Kobieta Ci podziękuje:)
ezzakiel

Telefon:: meziumx5

Następna strona

Powrót do LeTV LeEco