• Reklama

Myphone vs zopo

Porównanie chińskich telefonów, zakupionych w Chinach i wyprodukowanych w Chinach.

Myphone vs zopo

Postprzez olek1976 » 30 gru 2013, o 19:09

Tak sie zastanawiam, brać fun'a czy zp700? Nie zależy mi na benchmarkach, wazne żeby był stabilny . W sumie użytkownicy dobrze sie wypowiadają o funie z kolei 700 niby fajna ale....
olek1976

Telefon:: lg

Reklama

Re: Myphone vs zopo

Postprzez norskee » 30 gru 2013, o 19:43

Zopo to raczej bardziej pewna opcja ze względu na wsparcie, myphone wsparcia takiego nie będzie miał, TYM BARDZIEJ dziwi mnie twój wielokropek na temat zp700, a nie myphone
Zenfone 2/16
norskee

Pochwały: 7
Telefon:: zenfone 5

Postprzez bigger » 30 gru 2013, o 23:09

Bo Zopo jest poważną konkurencją dla Myphone i Goclevera. Żeby było zabawniej to Goclever i Myphone zlecają produkcję swoich "polskich" telefonów w Chinach. Stąd na forach będą teraz wpisy jakie to Zopo kiepskie i ma tylko rok gwarancji (o rękojmi oczywiście nie wspominając). Dlatego bardzo krytykuje się produkty Lenovo, Xiaomi, Zopo czy Meizu jako synonimy "chińskiej tandety" podkreślając "polskość" Myphone czy Goclevera produkowanych również w Chinach i to u producentów o zdecydowanie gorszym zapleczu technicznym i kontroli jakości niż Zopo, Xiaomi czy Lenovo.

Pochwały przyznane za posta: 2
bigger

Pochwały: 2
Telefon:: Mi2s

Postprzez homar » 31 gru 2013, o 12:52

Ja kupiłem Zopo. 570zł z przesyłką pobraniową od zopotel.pl . Jakoś bardziej do mnie przemawia Zopo niż jakieś "polskie" cuda. Dzisiaj prawdopodobnie kurier mi go dostarczy, jak go trochę poużywam to nagram jakiś filmik, albo napiszę coś o nim.
homar
AKTYWNY

Telefon:: Elephone P6000

Powrót do Porównania telefonów