• Reklama

myefox.pl

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

myefox.pl

Postprzez drago68 » 13 sie 2013, o 12:12

Witam
Proszę o opinie na temat tego sklepu http://www.myefox.pl
Jest promocja na zopo c2 ,czy warto się w to pakować http://www.myefox.pl/zopo-c2-mtk6589-12ghz-quad-core-android-42-50-cali-ekran-sharp-rozdzielczosc-1920*1080-dual-sim-d-g-34563
Co o tym myślicie???
Rozmawiałem z nimi i piszą ,że wysyłka dhl z Niemiec ,na 100% do 3 dni, czyli bez vat-u.
Płacić można Paypal-em.
drago68
VIP

Pochwały: 85
Telefon:: Xiaomi RN4

Reklama

Re: http://www.myefox.pl

Postprzez raragnar » 13 sie 2013, o 14:30

Na ich facebooku jedna osoba pisze że po miesiącu nadal nie otrzymała przesyłki, a druga że dostała w kilka dni. Ogólnie mało informacji na temat tego sklepu jest, dodatkowo dzisiaj na tym forum był mały spam od jednego użytkownika i w 3 tematach polecał ten sklep ogólnie z 5 jego postów wszystkie mówią o tym sklepie. W przypadku wałka paypal powinien rozwiązać sprawę na Twoją korzyść, pozostaje kwestia tego czy jesteś w stanie zaryzykować a potem ewentualnie kłócić się i czekać na zwrot kasy.
raragnar
AKTYWNY

Pochwały: 9

Postprzez arcadioush » 13 sie 2013, o 14:46

Daj sobie spokój z tym szemranym sklepikiem. Lepiej wybrać kogoś sprawdzonego z Ali i poczekać 2-3 tyg.
Siedzą gdzieś w Polsce i biorą ciężką kasę za to, że za kogoś klikną i wypełnią dane do wysyłki :
Z ich strony: "Wszystkie transakcje przeprowadzane są przez Shenzhen Aukey E-business Co., Ltd z siedzibą w China South City, Pinghu Town, Longgang District, ShenZhen, Chiny"
Buuaahhaaha,i jeszcze to: "Cena oferowanych przez nas produktów jest bardzo niska, nie uwzględnia żadnych opłat celnych i VAT."
arcadioush

Pochwały: 4
Telefon:: xxx

Postprzez drago68 » 13 sie 2013, o 20:15

arcadioush napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Właśnie trudno stwierdzić czy robią "wała" czy jest OK. Bo mi napisali ,że mają magazyny w Niemczech i właśnie niektóre telefony przysyłają z Niemiec DHL w 3 dni ,czyli bez vat-u.
Chyba,że kręcą, bo cena niektórych telefonów z upustem jest ...okazyjna!!!!
drago68
VIP

Pochwały: 85
Telefon:: Xiaomi RN4

Postprzez sp3d » 18 sie 2013, o 12:27

Witam.
13.08.2013 Zamówiłem ten tele Zopo c2 na myefox.pl. Czekam na przesyłkę trochę te święto w czwartek opóźniło dostawę ale w poniedziałek myślę że już go będę miał. Generalnie sklep wydaje się okej. Kontaktowałem się z biurem sprzedaży i muszę powiedzieć że pełen profesjonalizm i uprzejmość :) Poza tym darmowa wysyłka z Niemiec no i telefon. Gwarancja w europie: niemcy i holandia bodajrze. Za pieniądze też odpowiada PayPal to też działa na naszą korzyść zawsze to jakieś zabezpieczenie. No i cena tego telefony mnie zaskoczyła, nigdzie nie znalazłem niższej 708 zł.
Jak dostanę ten telefon to dam znać co i jak. Napiszę parę słów o tele i myefox.pl
Pozdrawiam.
sp3d

Postprzez arcadioush » 18 sie 2013, o 12:45

Kolejny marketingowiec z jednym postem... Czy te głupki z myefox.pl nie widzą, że takimi działaniami jeszcze bardziej się pogrążają?
Myefox.pl to firma-krzak, żerująca na niewiedzy klienta i kosząca go na prowizji od wypełnienia danych do wysyłki. Tydzień temu poprosiłem ich o NIP i REGON i do tej pory cisza. NIE KUPUJCIE TAM.
arcadioush

Pochwały: 4
Telefon:: xxx

Re: myefox.pl

Postprzez sp3d » 19 sie 2013, o 10:15

Z myefox mam tyle wspólnego co i wy! Nie mówie że są zajebistą firmą. Zaryzykowałem i zobaczymy czy przyjdzie telefon i kiedy. A jeżeli chodzi o cenę to nawet na Ali są wyższe to mnie trochę dziwi, ale nic zobaczymy jak przyjdzie paczka.
A jeżeli chodzi o regon i nip to po co ci to. Jeżeli zrealizuje przesyłkę to i tak później ma Cię w dupie. Myefox pewnie umywa ręce bo to tylko pośrednik. Gwarancja zwroty i tak dalej sam se realizujesz.
O tyle dobrze że wpłata jest przez PayPal to zabezpiecza moje pieniądze.
Pozdro dla arcadioush-a :P
sp3d

Postprzez raragnar » 19 sie 2013, o 10:35

No i twoja sprawa sp3d, najwyżej potem się będziesz martwił o odzyskanie kasy. Wg mnie jakby to był taki super sklep to nie musiał by się bawić w spamowanie na forum ze specjalnie do tego założonych kont (góra kilka postów na koncie, oczywiście wszystkie na temat myefox.pl), tylko sami ludzie by pisali że to dobry sklep... Polecam zobaczyć ich stronę na fb, przeczytać tam komentarze i samemu wyciągnąć wnioski.
raragnar
AKTYWNY

Pochwały: 9

Postprzez donaspl » 19 sie 2013, o 11:46

Czat też mają fajny, babka napisała że może podać Chinski nip bo stamtąd jest firma, a w opisie mają że firma jest z Niemiec, a jak to napisałem to opuściła rozmowe :D
Na bank to jakieś gimbusy się bawią i siedzą w Polsce i zamawiają na aliexpress i tyle.
donaspl
AKTYWNY

Pochwały: 6

Postprzez Grech » 19 sie 2013, o 13:15

Właścicielem domeny raczej nie są gimbusy
Kod: Zaznacz cały
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Grech
AKTYWNY

Pochwały: 10

Postprzez donaspl » 19 sie 2013, o 14:38

No chyba faktycznie :O Chyba że Chińskie Gimbusy :O
donaspl
AKTYWNY

Pochwały: 6

Postprzez sp3d » 19 sie 2013, o 21:13

No i dostałem paczkę. Wysłana rzeczywiście z Niemiec. Tzn na paczce widać że najpierw leciała z chin do niemiec i z niemiec do polski. I rzeczywiście dostarczył DHL w 3 dni robocze. W sumie dobrze bo cła nie trzeba płacić.
Poza tym telefon Zopo c2 przyszedł sprawny bez wad przynajmniej do tej pory nie stwierdziłem. Wkurzyli mnie tylko bo nie ma żadnego dowodu zakupu ani gwarancji. Jutro do nich pisze zobaczymy co powiedzą.
sp3d

Następna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI