• Reklama

myefox.pl

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: myefox.pl

Postprzez arcadioush » 19 sie 2013, o 21:22

sp3d napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Takie szemrane firemki nie wystawiają paragonów ani nie podbijają gwarancji, bo żeby to zrobić, to trzeba prowadzić legalną działalność gospodarczą :) Zostałeś zrobiony w tzw. "ciula". Kupujący bezpośrednio na aliexpress mają większe prawa niż Ty teraz.

No właśnie po to potrzebny jest NIP i REGON :) Żeby nie pozwolić, aby ktoś wsadził Cię do dupy i nie umył rąk :)
arcadioush

Pochwały: 4
Telefon:: xxx

Reklama

Postprzez Grech » 19 sie 2013, o 22:52

Na mój gust to raczej na Aliexpres łatwiej trafić na szemrane firemki :) Tutaj masz niemiecką stronę a tutaj chińską. Pewnie mogliby sprzedawać na Aliexpress (zresztą mają tam chyba nawet sklep) tylko po co dzielić się zyskami z firma trzecią jak sami mogą otworzyć sklep na stronie www i sprzedawać bezpośrednio bez pośredników.
Ten myefox.pl miałby nawet pewną zaletę, ceny są w złotówkach i jeśli płaci się też w złotówkach to można by uniknąć przewalutowania i zabawy z zakupami i przelewanie $ pomiędzy swoimi kontami jak ma to miejsce na Ali. Tyle że nie wiem czy faktycznie płaci sie w złotówkach czy tylko ceny są przeliczone a płaci się w Euro czy$. Może @sp3d rozjaśnisz sytuację? Jeszcze inna sprawa że ceny w tym sklepie nie są aż tak rewelacyjne.
Grech
AKTYWNY

Pochwały: 10

Postprzez sp3d » 19 sie 2013, o 22:57

Płaci się w złotówkach. Co do cen nie wszystkie są super. Ale ja za swojego Zopo C2 zapłaciłem tylko 708zł ciężko znaleźć ten telefon w podobnej cenie.
A co do gwarancji i tak dalej to Zopo to porządna firma ma już swoje serwisy i sklepy w europie. Tylko potrzebny mi jest jakiś dowód zakupu. Jutro będę ich molestował. Chociaż przy zamawianiu podaje się dwa adresy jeden jakby dostawy paczki a drugi dostawy rachunku czy coś takiego. Może przesyłają oddzielnie listem!?
sp3d

Postprzez sp3d » 21 sie 2013, o 07:46

Wysłali mi rachunek na meila ale musiałem o niego poprosić. No i adres firmy w Chinach:) ale NIP podali. Mówią, że w przypadku reklamacji na gwarancji myefox pokrywa koszty wysyłki. Akurat gwarancja Zopo jest w europie ale już innych telefonów w Chinach.
sp3d

Postprzez mariusz_ko » 11 wrz 2013, o 09:42

Podbijam temat, planuje zakup ZTE V970M z http://www.myefox.pl/te-v970m-mtk6577-1 ... re-g-36777 kosztuje 540 zł i według tego co mi napisali wysyłka z niemieckiego magazynu, bez żadnych opłat celnych. No ale opinii na temat tego sklepu to nie ma zbyt wiele.. a jak już są, to nie za ciekawe. Czy ktoś jeszcze kupował? Jak pisał

to paczkę dostał bez żadnych problemów. Czy jest się czego bać?
mariusz_ko

Postprzez kozisoft1 » 17 lip 2014, o 10:20

Witam, co sądzicie o tym telefonie ?
http://www.myefox.pl/cubot-p9-mtk6572-1 ... jn-g-37415

Dlaczego Cena jest tak niska?
Dostałem odpowiedzi ale nie znam dobrze angielskiego. Proszę o pomoc. dzięki

Dear Customer,
Thank you for your letter.
Sorry to bring you this concern.
Sorry, the price is wrong, we'll change the information on the site.
Thank you for your understanding in advance.
If you have any questions, do not hesitate to contact us.
Regards,
ZY

i 2

Dear Customer,
Thank you for your letter and support.
Sorry for the inconvenience occasionnée. Apres having consulted our system, we inform you that we have not received your payment for the order 20140717492103.
Thank you to go look if you made the payment successfully.
If the payment is made successfully, thank you for giving us a bill for the payment for our reference.
If the payment is not done, we will provide you with information about our bank accounts for payment.
Do not worry, please, we'll help you find the payment if you have done the.
We will arrange and send your order as soon as we receive your payment.
Thank you for your understanding.
If you have any questions, do not hesitate to contact us.
Regards,
ZY
kozisoft1

Postprzez basa » 17 lip 2014, o 10:34

W skrócie najpierw napisali ze jest zla cena na stronie a w drugim mailu informuja ze nie dostali twojej wplaty i zebys im doslal dowod wpłaty aby wyjaśnic sprawe.
basa
VIP

Pochwały: 74
Telefon:: OneMinus Two
ROM: RAM

Poprzednia strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI