• Reklama

MX4 Pro - opinie użytkowników.

Smartfon Meizu MX4, Meizu MX4 PRO, MUIZU MX5
Opinie, testy, recenzje, ROM, Root

Re: MX4 Pro - opinie użytkowników.

Postprzez basswitek » sobota, 6 sierpnia 2016, 00:04

Witam, czy u was też ten telefon robi bardzo jasne, wręcz prześwietlone zdjęcia bez lampy ? Zdjęcia w normalny, słoneczny dzień (oczywiście robione nie pod światło) są beznadziejne. Zwłaszcza dotyczy to zdjęć gdy część elementów na fotce jest w cieniu a reszta w słońcu, albo zdjęcia krajobrazu z jasnym niebem. Wyostrzając na jasnym obiekcie (np niebo) zdjęcie wychodzi nie prześwietlone ale bardzo ciemne, natomiast wyostrzając na normalnym, ciemniejszym od nieba obiekcie to niebo = biała plama a cała reszta jest jasna, wyblakła, mało kontrastowa. Myślałem że to wina oprogramowania, było jakieś stare chińskie Flyme 4 i Android 4.4. Zdjęcia wychodziły z dużymi szumami i prześwietlone. Po aktualizacji do Flyme 5.1.6.0G (aktualna wersja) w wersji międzynarodowej zdjęcia mają odczuwalnie mniej szumów, pod tym względem jest już całkiem fajnie, ale prześwietlenia nadal jak były tak są. Zdjęcia są jasne, mało kontrastowe i wyblakłe. Minimalnie lepiej jest na aplikacji "open camera" ale tylko minimalnie, nadal daleko do ideału. Czy ktoś miał podobny problem ze swoim MX4 PRO ?
basswitek

Pochwały: 7

Reklama

Postprzez bumbum » sobota, 6 sierpnia 2016, 12:14

A czy może mi ktoś powiedzieć gdzie kupić ten model. Na aliexpress nie sprzedają w ogóle Meizu, nie wiem dlaczego.
Xiaomi Redmi Note 3 Pro
bumbum
VIP

Pochwały: 29

Postprzez tomikitwo » sobota, 6 sierpnia 2016, 17:27

bumbum napisał(a):A czy może mi ktoś powiedzieć gdzie kupić ten model. Na aliexpress nie sprzedają w ogóle Meizu, nie wiem dlaczego.

Jak nie jak tak? -> http://www.aliexpress.com/item/Original ... a3a2110000
tomikitwo
AKTYWNY

Pochwały: 24

Postprzez bumbum » sobota, 6 sierpnia 2016, 21:57

Czy ten model ma slot na karty pamięci?
Xiaomi Redmi Note 3 Pro
bumbum
VIP

Pochwały: 29

Postprzez Flyagaric » niedziela, 7 sierpnia 2016, 18:22

Nie wiem czy są jeszcze szanse kupić nówkę, a nie refurba.
Flyagaric
VIP

Pochwały: 51

Poprzednia strona

Powrót do MEIZU