• Reklama

MUCH G2

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

MUCH G2

Postprzez FOC » 14 paź 2014, o 16:09

www.aliexpress.com/item/4200mah-MUCH-G2 ... 09378.html

Telefon ze świeną baterią i wbudowanymi przyciskami do gier, ale zupełnie mi nieznany więc wacham się przed zakupem. Ktoś coś wie na jego temat?
FOC

Pochwały: 1

Reklama

Re: MUCH G2

Postprzez mrergie » 14 paź 2014, o 16:14

Co Tobie po przyciskach skoro to coś siedzi na MTK6589 więc sobie w nic nie pograsz? Najwyżej w Angry Birds i podobnie zaawansowane gry. Do tego brak WCDMA 900 co sprawia że ten cudak może mieć problemy z pełnieniem roli smartfona.
Straszny dziwak i cudak, nie ma co się bawić w takie rzeczy bo się przejedziesz :-D

Najlepszym rozwiązaniem jest po prostu kupno zwykłego, dobrego smartfona i oddzielnego pada z uchwytem na telefon, czyli coś w rodzaju MOGA:
Spoiler:
telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon

A kogo to w ogóle obchodzi?
mrergie
VIP

Pochwały: 69
Telefon:: 佳域 S3S

Postprzez FOC » 14 paź 2014, o 16:48

Mam pada z uchwytem ale nie wszedzie go ze sobą zabiorę. Mieszkam w UK więc nie ma problemu z częstotliwością. Procek wystarczy, teraz mam taki i nie narzekam. Ma ktoś może konkretne info o tym modelu? Lub chociaż o samej firmie?
FOC

Pochwały: 1

Postprzez sonic » 14 paź 2014, o 19:00

Rzeczywiście ciekawy wynalazek ;) u tak pewnego sprzedawcy raczej się nie natniesz na rozbieżności pomiędzy opisem a specyfikacja, a w razie czego zawsze zabezpiecza cie refund. Jak dużo grasz to bierz śmiało. Ja mam pada od ipegi i jakoś nie do końca mi to rozwiązanie pasuje, po pierwsze jak piszesz, nie nosze go ze sobą wszędzie, a po drugie dość niewygodny jest ten układ z opciazeniem przez telefon na gorze.
Life style, zarabianie, filmy -> http://marcingorski.pl
sonic
VIP

Pochwały: 15

Powrót do Jaki telefon kupić ?