• Reklama

Mpie MP707 Co o tym sadzicie?

ViVo, OPPO, Amoi, Goclever, Haier itd

Mpie MP707 Co o tym sadzicie?

Postprzez mike_ » piątek, 4 kwietnia 2014, 12:14

Witajcie!

Przymierzam się do zakupu Mpie MP707 http://www.aliexpress.com/item/Mpie-MP707-5-0Inch-IPS-MTK6582-Quad-Core-SmartPhone-QHD-Screen-1GB-4GB-8-0MP-Camera/1691878040.html mam pytanie czy ktoś już używał tego telefonu? Jak się sprawuje i co o nim sadzicie?

Czy ktoś wie ile trzeba czekać na kartę do konta walutowego w Aliorsync, wczoraj założyłem tam konto. Chciał bym przyspieszyć przesyłkę DHL bo jest w sumie tania za 14$, czy rzeczywiście ta przesyłka będzie wtedy w Polsce max w 7 dni roboczych? Czy DHL jest niepolecany tylko ze względu na wyższe koszta przesyłki czy może chodzi o wyższe prawdopodobieństwo kontroli US?

Chce zamówić druga baterie do tego telefonu czy nie będzie problemu z drugą baterią bo słyszałem że czasem robią problem z przesyłką dwóch baterii w urzędzie celnym?

Pozdrawiam
mike_

Reklama

Re: Mpie MP707 Co o tym sadzicie?

Postprzez basa » poniedziałek, 14 kwietnia 2014, 17:42

Widze ze chyba nikt nie ma tego telefonu i nie odpisuje w tym temacie , także zastanawialem sie nad tym modelem jako najtansza alternatywa z wyswietlaczem 720p ale zrezygnowalem bo ponoc nie ma jezyka polskiego.
Co do DHL pewnie bedzie szybciej ale prawie stu procentowe vatowanie. Ale skoro bierzesz pod uwage wysylke za 14$ to i finansowo na vat tez pewnie jestes przygotowany , osobiscie wybralbym free shipping wysylka rejestrowana CN / SP
basa
VIP

Pochwały: 74

Postprzez skorpion73 » piątek, 23 maja 2014, 17:56

witam ja kupilem taki za 63 funty darmowa dostawa przez ebay jestem z niego zadowolony a bajery ktorema to niejeden smartfon moze ich niemiec polecam jak za tako kase
skorpion73

Postprzez skorpion73 » piątek, 23 maja 2014, 17:58

ps ma jezyk polski i wiele innych
skorpion73

Postprzez skorpion73 » piątek, 23 maja 2014, 17:59

aparat tam jest 5mp ale jak dobrze ustawisz to ma 8 mp
skorpion73

Postprzez kubalitos512 » niedziela, 16 listopada 2014, 22:26

Witam, co sądzić o tym telefonie.. Zakupiłem go na końcówkę drugich wakacji i nacieszyłem się nim jedynie tydzień.. Będąc na wakacjach w Anglii chciałem mieć coś na pamiątkę pracując za granicą, i napaliłem się na mój pierwszy telefon marki "Mpie mp707" lecz nacieszyłem się nim tylko tydz ponieważ wracając do Polski było wszystko w porządku. Gdy wróciłem do domu jeszcze nie rozgryzłem tego telefonu ponieważ był to mój pierwszy telefon z Androidem 4.2.2, 4.3.3. Bawiąc się nim ustawiałem wszystkie ustawienia po swojemu, internet, dzwonki, SMS oraz Wi'fi lecz właśnie w ostatnim tygodniu idąc do szkoły chciałem sprawdzić na internecie jedną rzecz lecz już nie miałem zbytnio czasu gdyż zbierałem się do szkoły i nie chciał mi się telefon połączyć z wi'fi ponieważ trzeba było wpisać klucz do wi'fi gdzie go wpisywałem już w domu i nim funkcjonowałem na internecie. W szkole tak samo nie chciało już łączyć wi'fi ani u kolegi mimo że wpisywałem dobrze Hasło. Wracając do domu wpadłem na pomysł by go zrestartować do ustawień fabrycznych, gdyż już zaczął robić swoje telefon już nie chciał się włączyć.. Gdyż zaczął robić swoje ustawienia fabryczne wyłączył się po czym włączył się z Androidem i zaczął się formatować, telefon zostawiłem już na noc by się mógł zrestartować. Z tego co mi wiadomo telefon powinien się formatować 30min a on się formatował ponad 1 dzień i nic z tego, telefon nie włączył się już na Pulpit. Telefon wyłączyłem i włączyłem od nowa, wyjąłem baterię i wsadziłem od nowa, wgrywałem nowego softa lecz nici z tego. Po włączeniu telefonu znowu pojawił się zielony ludzik "android" i zaczął od nowa się formatować. Telefon oddałem do reklamacji gdzie przyznaje mu 1rok gwarancji, telefon wysłałem do chin do producenta. Gdyż zobaczyli telefon, napisali mi odpowiedz że to dopiero ich pierwszy raz się tak zdarzyło z takim problemem i zaoferowali mi że: "Albo naprawią mi ten stary telefon albo dadzą mi nowy", napisałem im odpowiedź że chcę nowy telefon, oni na to że nie ma sprawy lecz będę musiał trochę poczekać na niego i tak od wakacji 08.2014r czekam na telefon już ponad dwa miesiące..

Co do kolegi "skorpion73" to ma jak najbardziej język Polski. PS. Przepraszam za nie wyrozumiałość lecz pisałem to szybko :/ :) i chciałbym się jeszcze dopytać czy telefon będzie czytał kartę pamięci Micro SD 8gb ?. Przepraszam że zadaje takie głupie pytanie lecz dopiero miałem go 1 tydz i nie operowałem się już nim a telefon zakupiłem za 70₤
Pozdrawiam serdecznie ;>
kubalitos512

Postprzez basa » niedziela, 16 listopada 2014, 23:00

Uff doczytalem jakos do konca. Odpowiadam : tak telefon bedzie czytal karte micro sd 8GB.
basa
VIP

Pochwały: 74

Postprzez kubalitos512 » poniedziałek, 17 listopada 2014, 22:55

No sorry ;) i dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam serdecznie ;>
kubalitos512

Postprzez szymon_rysiu » wtorek, 18 listopada 2014, 10:15

Prawdziwie stylistycznie i rzeczowo zmasakrowany język polski w tej wypowiedzi i ciężko to przeczytać do końca. Jak czytałem czułem się jak by mi ktoś z chińskiego translatorem coś przetłumaczył.
Jiayu G3/Star W450/Elephone P6i/iOcean X8 mini/Meizu M2 Note
szymon_rysiu
AKTYWNY

Pochwały: 35

Postprzez kubalitos512 » poniedziałek, 24 listopada 2014, 23:08

No słuchaj, ja nie wiem ale ty chyba ślepy jesteś co pisałem pod koniec ? Jakoś chyba ciężko jest zauważyć pod koniec zdania.. Pozdrawiam Serdecznie a jak masz się mądrzyć to idź sobie w CS pograj albo w ch*** wie co co ci pasuje bo ja nie mam tutaj czasu na takie pierdoły .
Pozdrawiam serdecznie ;>
kubalitos512

Powrót do INNE MARKI