• Reklama

MPAID 809T lub JWD Q9300

ViVo, OPPO, Amoi, Goclever, Haier itd

MPAID 809T lub JWD Q9300

Postprzez kielek » piątek, 3 stycznia 2014, 02:01

Witam. Mam zamiar kupić chinola za max 550 zł. Na Aliexpress znalazłem te smartfony nie kierując się marką a parametrami użytych podzespołów. W życiu pięknym nie miałem smartfona więc nie wiem czy te telefony mają roota czy nie.. Linki do aukcji na których chcę dokonać zakupu:
Kod: Zaznacz cały
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Kod: Zaznacz cały
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Czy warto ryzykować kupno fona nieznanej, niesprawdzonej marki w zamian za doskonały stosunek parametrów technicznych do ceny? Nie wiem co ze wsparciem technicznym pewnie nie ma żadnego ale może ktoś bardziej doświadczony się wypowie...
kielek

Pochwały: 2

Reklama

Re: MPAID 809T lub JWD Q9300

Postprzez bartazzz » piątek, 3 stycznia 2014, 12:41

wg mnie nie warto, w tym przedziale lepiej kupić markowy telefon. Zainteresuj się Cubotem to ciekawa dobrze rokująca marka
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 84

Postprzez kombajnik » piątek, 3 stycznia 2014, 22:14

Nie wiem na ile posiadasz wiedzę na temat telefonów, ingerencji w ich soft, sam w swojej wypowiedzi napisales ze w zyciu nie miales smartfona wiec wstepnie moge stwierdzic ze wiedzy na ich temat nie masz, grzebac w nich tez nie potrafisz (sprawy wgrywania romu itp). Zastanawia mnie po ch* sie pchasz w cos czego nikt nie testowal? Skad wiesz ze chinczyk nie wysle ci czegos co bedzie mialo w srodku tylko polowe tego co na aukcji? Skad wiesz ze Ci tel nie padnie po tygodniu? Jak rom ma pelno bugow skad wezmiesz lepszy, skoro nikt tego tel niema i nie robi na niego romow? Kompletnie nie rozumiem takiego podejscia, na forum jestes swiezy, wpadasz jak typowy polaczek na chinskie forum kupujesz na ali sprzet o wartosci 200$ za 100$ jakiejs firmy z garazu a pozniej bedziesz plakal nam tu wszystkim jakich to nie ma oszustow na ali i jakie telefony z chin to scierwo.

Nie rozumiem kompletnie podejscia takich osob.....kazdy polak chce dorwac okazje, zrobic biznes zycia z chinczykami pozniej sie pojawiaja tu tematy ze ktos cos kupil od jakiegos chinola z 5 komentarzami i zdziwiony ze zostal oszukany, lub ze mu jakas kupa w paczce przyszla...

Na testowanie takich specyfików mogą sobie według mnie pozwolic ludzie ktorzy maja na to kase a co najwazniejsze widze ze jak cos sie zepsuje beda w stanie sami naprawic a nie wpadna na forum i napisza ze maja jakis wynalazek ktory kazdy pierwszy raz na oczy widzial i beda żadali pomocy.

Jestes nowy, nie masz pojecia o smartfonach, nie wiesz jak robic zakupy na ali to według mnie powinienes:
•kupowac tylko od poleconych sprzedawcow na ali przez ludzi z forum
•kupowac tylko sprawdzone modele przez uzytkownikow forum
kombajnik
AKTYWNY

Pochwały: 13

Postprzez kielek » niedziela, 5 stycznia 2014, 00:09

Wygląda na to że MPAID 809T to podróbka OPPO 809T: http://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-5-0-Dual-SIM-Android-Phone-MTK6582-OPPO-809T-Quad-core-8MP-1920/1514487627.html
    Różni się tylko rozdzielczością aparatu 13Mpx MPAID i 8Mpx OPPO. Z wyglądu identyczne. Z tego co czytam na forum to OPPO ma duże wsparcie i bardzo dobre opinie. Z aukcji wynika że obsługuje Aero2.
kielek

Pochwały: 2

Postprzez existe » niedziela, 5 stycznia 2014, 00:25

z 2 przedstawionych aukcji, wynika, ze :
1sza - sprzedajacy ma 100 transakcji i aszzzz 70 procent pozytywow
2ga - ma zero tranzakcji i asz zero pozytywow
najwyrazniej szukasz wyzszych doznan
:-)
napisales tez, ze nie wiesz czy maja roota - a po Ci ten root ? zamow sobie xiaomi hongmi - linki znajdziesz na forum, bo chyba 200$ jest w Twoim zakresie z tego co piszesz
existe
existe
VIP

Pochwały: 50

Re: Odp: MPAID 809T lub JWD Q9300

Postprzez bartazzz » niedziela, 5 stycznia 2014, 01:13

kielek napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
stawiam piwo ze Aero nie działa

Wysłane z mojego ZTE V970 za pomocą Tapatalk 4
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 84

Powrót do INNE MARKI