• Reklama

[aliexpress] Mozliwosci rozwiazania sporu na aliexpress.

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

[aliexpress] Mozliwosci rozwiazania sporu na aliexpress.

Postprzez Kobe8 » 15 lip 2013, o 02:14

Witam! otworzylem spor bo nie chinczyk nie wysylal paczki, jakis czas temu po otwarciu sporu wyslal jednak paczke, zrobil tez screena ze paczka idzie do mnie, jednak nie wiem czy zrobic accept dispute w zwiazku ze wyslal czy cancel dispute? Bo nie wiem czy towar ktory przyjdzie bedzie zgodny a nie chce wykorzystywac mozliwosci otwarcia sporu a nie wiem ile takich mozliwosci jest.
Kobe8
AKTYWNY

Pochwały: 3
Telefon:: stacjonarny

Reklama

Postprzez dytruff » 16 lip 2013, o 22:24

Niczego nie akceptuj lub nie kasuj do czasu otrzymania przesyłki i jej sprawdzenia. Jeżeli to zrobisz, to oznacza, że cała transakcja przebiegła pomyślnie. Z tego co pamiętam sam spór też ma określony czas i po jego upłynięciu zamyka się z automatu (wszystko poszło ok wg ali). Możesz ewentualnie eskalować spór przed upływem terminu lub gdy okaże się, że coś z przesyłką było nie tak, a sprzedawca nie chce się zgodzić na twoje ewentualne roszczenia.
dytruff
AKTYWNY

Pochwały: 8
Telefon:: ZTE v975
ROM: B06

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI