• Reklama

Możliwie mały, poręczny, dualSIM z Chin, z dobrym ekranem

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Możliwie mały, poręczny, dualSIM z Chin, z dobrym ekranem

Postprzez www2 » 7 gru 2015, o 10:22

Cena (bez VAT): do 1000zl max., jak bedzie tanszy to moze byc i za 500zl :)
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: bez znaczenia, im mniejszy tym lepszy - choc z uwagi na to, ze chcialbym miec maksymalnie maly i poreczny by sie miescil w kieszeni fajnie by bylo jakby mial maksymalny stosunek powierzchni ekranu/calosci, rozdzielczosc min. 1280x720
Ilość RAM/ROM/Procesor: im wiecej tym lepiej, im szybciej tym lepiej
Dual/Single sim: Dual sim
Preferowane marki: Xiaomi, Meizu i inne z bdb jakoscia
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Chiny
Wymagania (parametry, funkcje): dobry aparat, dobra bateria (najlepiej min. 2 dni w czuwaniu)
Opis: nie wiekszy niz samsung galaxy trend i tego typu, odpadaja wszelkie "note", najmniejsze wymiary wysokosc, szerokosc, najlepiej najswiezszy model lub starszy z dlugimi aktualizacjami

maly edit: jesli jest to kwestia - maly, wolny i stary model, a np. 2 cm wyzszy taki meizu m2 mini - Wymiary: 140.1 x 68.9 x 8.7 mm, to jestem w stanie zaakceptowac takie rozmiary

generalnie co polecacie z wersji mini - z Chinskich tel?
www2

Telefon:: Nokia

Reklama

Re: Możliwie mały, poręczny, dualSIM z Chin, z dobrym ekrane

Postprzez I†achi » 7 gru 2015, o 16:53

Może Mi4? ;)
I†achi

Pochwały: 1
Telefon:: iP4S

Postprzez --==P==-- » 7 gru 2015, o 17:19

Polecam właśnie M2 mini.
Ma 5 cali, ale ekran to 70% jego wymiarów. Bateria niby tylko 2500mAh, ale u mnie 2 dni to norma (przy dwóch kartach sim). Teraz jestem chory więc jeszcze rzadziej po niego sięgam i wczoraj jak go podłączałem do ładowarki po trzech dniach miał jeszcze 30% baterii! O aparacie nie mam zdania, bo w telefonie służy mi tylko do robienia zdjęć rzeczy które mam zapamiętać, udowodnić itp więc się nawet nie przyglądałem :)
--==P==--

Pochwały: 4
Telefon:: Meizu

Postprzez TLasky » 8 gru 2015, o 02:08

I†achi napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Jeśli już to Mi4i lub Mi4c, bo normalny Mi4 to single sim ;-). Ze swojej strony dorzucę Lenovo Vibe X2- bateria 2300 mAh ale Li-Po i naprawdę nieźle znosił trudy mojego dnia pracy. Miałem i byłem z niego naprawdę zadowolony, bo jako bonus miał przyzwoity DAC.

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 81
Telefon:: Zuk Z1
ROM: Fabryczny :-)

Postprzez www2 » 10 gru 2015, o 17:48

dzieki za propozycje

w sumie to myslalem nad: http://www.kimovil.com/en/where-to-buy- ... edmi-2-2gb ale jest promocja na jd i meizu m2 ktory ma 14x7 cm jest za 93$

aktualnie galaxy trend, ktorego mam ma 12x6 cm ale w tym rozmiarze to nic sensownego nie ma, a samsungi s4/s5 mini za drogie :)
www2

Telefon:: Nokia

Powrót do Jaki telefon kupić ?