• Reklama

Motorola Moto X model XT1058 (wersja amerykańska)

Tematy dotyczące wszystkich telefonów, sieci, operatorów, bateri itp..

Motorola Moto X model XT1058 (wersja amerykańska)

Postprzez artex242 » 18 kwi 2015, o 16:25

Witam!
Chcąc kupić nowszy model telefonu przeglądając internet natrafiłem na to forum. Zagłębiając się coraz bardziej w temacie zakupu telefonu z Chin np. ze strony Aliexpress. Doszukałem się kilku ciekawych propozycji kupna telefonów, w bardzo przystępnych cenach. Może nie jestem jakimś ekspertem w dziedzinie smartfonów ale swoją wiedzę jako taką mam :) Do rzeczy... Bardzo podoba mi się Motorola Moto X 2013 z tym że na Aliexpress są modele zazwyczaj w wesjach amerykańskich jak np. XT1058 czyli AT&T czy wiecie jak taki telefon sprawował by się w PL? Chodzi głównie o zasięg, czy byłby zasięg 2G, 3G, LTE? Z tego co można wywnioskować Amerykańskie LTE nadaje na innym paśmie więc raczej u nas nie zadziała. Ale czy standardowy zasięg byłby w takim telefonie bez problemów odnajdywany 2G 3G? Może ktoś wie z własnego doświadczenia.

Tak na marginesie dodam że nigdy nie kupowałem telefonów z Chin ale mam coraz bardziej na to ochotę. Jeżeli nie Motorola to może skusił bym się na Nexusa 4. Z tego co się zorientowałem są to telefony tak zwane Refurbished czyli odnawiane, raczej mi to nie przeszkadza tylko żeby był w 100% sprawny technicznie i nie miał jakiś części zamiennych nie oryginalnych jak np. wyświetlacz. Co możecie powiedzieć mi o takich telefonach odnawianych. Jak wam się spisują po dłuższym użytkowaniu? Proszę o jakieś porady, może jakieś ciekawe sugestie. Dzięki za przeczytanie trochę długiego tekstu :) Pozdrawiam i czekam na wasze odpowiedzi.
artex242
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18 kwi 2015, o 12:36
Telefon:: LG L7 II

Reklama

Re: Motorola Moto X model XT1058 (wersja amerykańska)

Postprzez blue_voyager » 18 kwi 2015, o 16:31

Co do drugiego pytania to nie masz ŻADNYCH gwarancji czy sprzęt będzie sprawny ani czym naprawiony. Nie licz na oryginalne części. Kupujesz kota w worku.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: Motorola Moto X model XT1058 (wersja amerykańska)

Postprzez lokalizator » 19 kwi 2015, o 13:13

Telefony o których piszesz mam się nie sprawują wcale. Po prostu ich nie kupujemy. Mamy za to szybkie i fajne chińskie wyroby. Do tego tanie :)

I daj spokój z Nexus 4.
Kup porządnego oryginalnego i kilka razy szybszego chińczyka. Nie będziesz żałował.
Wklepane z LeTV X800
lokalizator
 
Posty: 188
Dołączył(a): 2 cze 2014, o 10:34
Lokalizacja: UK
Pochwały: 8
Telefon:: LeEco

Re: Motorola Moto X model XT1058 (wersja amerykańska)

Postprzez mblazejewski » 20 kwi 2015, o 14:02

Ja kupiłem rok temu Motorolę XT890 refubrished, z aliexpress, kupiłem bo był festiwal sprzedaży i wyszło po rabatach 59$ wiec cena mega korzystna, co do telefonun poczekałem 3 tygodnie aż doszedł, w oryginalnym pudełku wszystko oryginalne i wygladało jak nowe. przy pierwszych włączeniach telefonu nie zauważyłem ale po kilku tygodniach widać było jakby matryca wyświetlacza była zużyta, niektóre czarne punkty były jakby jaśniejsze, ogólnie nie przekadza to w użytkowaniu, ani też nie widać tego w normalnym użytkowaniu tylko na czarnym ekranie, po pół roku połowa wyświetlacza taka się zrobiłą, już go miałem odsyłać na gwarancję do chinola, ale upadł mi i zbiła się szybka wyświetlacza, wiec doopa blada, od tamtego czasu zauważyłem że mikrofon niekiedy jakby umierał, bo raz słychac mnie jak bym stał obok, a raz jakbym darł sie do osoby 200 metrów dalej. Zamówiłem zaryzykowałem, nie powiem że straciłem bo gdyby nie upadł pojechałby na reklamację,a tak zakupiłem nowego chinola którty lada dzień bedzie. Irytująca jest wersja oprogramowania wgrana przech chińczyków, a ja jakoś próbowałem kilka razy i root coś mi nie wychodzi. podsumowujac telefon był fajny, ale możesz się spodziewac że niektóe cześci będą wyeksloatowane i mogą paść w tym telefonie szybciej niż w nowym.

Autor postu otrzymał pochwałę
mblazejewski
 
Posty: 64
Dołączył(a): 29 lip 2014, o 08:09
Pochwały: 6
Telefon:: Samsung Galaxy Trend


Powrót do Dyskusje ogólne o telefonach



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama