• Reklama

Moneybookers - wypłata gotówki z moneybookers, ile trwa?

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Moneybookers - wypłata gotówki z moneybookers, ile trwa?

Postprzez dominik17g » 28 lis 2012, o 20:47

Witam chciałbym zapytać ile trwa wypłata gotówki z moneybookers na konto w Polsce mBank . ?? w statusie pisze mi że przetworzono a na koncie w mBanku pieniędzy nie ma ? dlaczego ? co to oznacza ? prawidłowo dodałem konto bankowe swoje. Czy wszystko jest OK ?

bo przecież nie wyparowałby mi 524 zł ???
Ostatnio edytowano 28 lis 2012, o 21:56 przez dominik17g, łącznie edytowano 1 raz
dominik17g

Reklama

Postprzez marx » 28 lis 2012, o 21:59

podejrzewam że to trwa dłużej niż wpłata na ich konto, Każdej instytucji zależy aby pieniądze trzymać jak najdłużej na swoich kontach.

Ale ciekaw jestem ile to faktycznie potrwa, może ktoś już wypłacał kase ze skrilla?
marx
Administrator

Pochwały: 230
Telefon:: Dual sim

Postprzez gramacz » 2 gru 2012, o 22:24

i jak, masz już tę kasę? Jak to się zakończyło z tym zwrotem ze skrilla do mBanku
gramacz

Pochwały: 7
Telefon:: LENOVO

Postprzez xm3 » 3 gru 2012, o 00:15

marxxx napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Nie ma takiej opcji, od pażdziernika 2012 obowiązuje w Polsce ustawa PSD (Payment System Directive)
co oznacza, że bank musi w tym samym dniu zaksięgować wpłatę na rachunku odbiorcy czyli przelewy zlecone w godz. 0:00 -17:00 musza być tego samego dnia na rachunku odbiorcy. Ja osobiście jednak do płacenia na Alli i eBayu używam karty internetowej.
xm3

Pochwały: 2
Telefon:: w450

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI