• Reklama

Moje pierwsze zakupy i parę pytań

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Moje pierwsze zakupy i parę pytań

Postprzez marx » 24 sie 2013, o 21:40

jak-p-aci-na-aliexpress-t2154.html
dwa najlepsze sposoby platności masz opisane w pierwszych wypowiedziach
marx
Administrator

Pochwały: 230
Telefon:: Dual sim

Reklama

Postprzez rryba » 25 sie 2013, o 20:03

dziekuje za rozwianie moich obaw
neo n003 -> iocean x7s
rryba
AKTYWNY

Pochwały: 6
Telefon:: Neo n003

Postprzez olegunar » 25 sie 2013, o 23:01

1. Upatrzyłem sobie kilka przedmiotów, które chciałbym kupić. Wyczytałem, że lepiej wszystkiego od razu nie zamawiać, bo mogą paczki zatrzymać. Na jakim etapie musi być pierwsza przesyłka bym mógł zamówić drugą? Dokładnie cztery rzeczy chciałbym sobie kupić.
2. Czy oni mają jakiś system odnotowujący kto i ile kupił sobie przedmiotów? np. w ciągu roku kupię sobie z 6-7 przedmiotów, czy oni to gdzieś mają zapisane ile sobie kupiłem?
olegunar

Pochwały: 1

Postprzez rryba » 26 sie 2013, o 01:35

moga zapisywac na zoltych karteczkach samoprzylepnych , strzez sie
neo n003 -> iocean x7s
rryba
AKTYWNY

Pochwały: 6
Telefon:: Neo n003

Postprzez olegunar » 26 sie 2013, o 01:44

rryba napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

rryba nie pomogłeś tym postem.

marxxx w jednym temacie napisałeś do użytkownika:
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Jak jest z China Post Air Mail? Jeden kij czy jedna z nich jest "bezpieczniejsza"?
olegunar

Postprzez carlos_69 » 29 sie 2013, o 17:37

olegunar napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Dowolny przewoźnik: ChinaPost/HongKongPost/SingapurePost. Nie bierz dostawy firmą kurierską (nawet jeżeli jest darmowa). Na 95% przesyłka poprzez firmę kurierska kończy się koniecznością zapłaty VAT, a w przypadku niektórych towarów również cła.
carlos_69

Poprzednia strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI