• Reklama

Modem

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Modem

Postprzez kaol » 4 cze 2016, o 20:05

Witam.

Ostatnio dowiedziałem się, że mój dostawca Internetu przyspieszył prędkość. Zadowolony tym faktem włączyłem test prędkości by sprawdzić czy to prawda. A tu niespodzianka... jedynie wysyłanie zostało zwiększone.

Zaniepokojony tym faktem zacząłem szukać specyfikacji mojego modemu i niestety stało się coś czego się nie spodziewałem. Mój modem nie obsługuje większych prędkości niż tą którą posiadam teraz. Różnica to 10Mbps więc jest to sporo.

Moje pytanko to oczywiście dotyczy modemu. Gdzie najlepszy i najtańszy? Chodzi mi o modem który podpina się kabel, a następnie kablem rj45 do komputera i mam Internet w komputerze.

Kupił bym u dostawcy, ale kupowałem z 3 lata temu i już nie mam ochoty dopłacać więcej.

Warto zamawiać to z Chin? Ktoś mi pomoże z wyborem?
Wielkie dzięki za przeczytanie i proszę o pomoc :)
jak masz jakieś pytanie czy problem związanym z aliexpress chętnie pomogę pisz na GG :4137473 Moje ogłoszenia OLX
kaol
AKTYWNY

Pochwały: 7
Telefon:: Meizu M2

Reklama

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić