• Reklama

Model GT-A7100 Android 4.0.4 ???

ViVo, OPPO, Amoi, Goclever, Haier itd

Model GT-A7100 Android 4.0.4 ???

Postprzez sylvestro » niedziela, 5 maja 2013, 16:27

Kupiłem Ten Telefon na Allegro. Wszystko niby w porządku oprócz tego że przy połączeni z innym numerem słychać tylko urywane dżwięki,buczenie,trzaski i urywane słowa.Może ktoś doradził by co to może być. Soft czy mikrofon.Ewentualnie jakiś namiar na servis chińskich telefonów.Telefon nowy zapakowany wyciągnięty po zakupie do sprawdzenia.
sylvestro

Reklama

Postprzez woojtek1 » środa, 5 czerwca 2013, 00:35

Witam. Także mam taki telefon i także taki problem. Może znalazł już pan jakieś rozwiązanie? :)

Pozdrawiam.
woojtek1

Postprzez marko » czwartek, 13 czerwca 2013, 14:43

Witam. Dziś odebrałem ten telefon z Chin. I problem jak piszą koledzy wyżej. Ja słyszę rozmówce dobrze a rozmówca słyszy urwane słowa ode mnie chyba, że mówię bardzo głośno wprost do mikrofonu no to w miarę ok. Czy jest na to jakiś sposób? Bo odsyłać do Chin to się chyba nie opłaca bo przesyłka będzie droga.
marko

Postprzez eSbe » czwartek, 13 czerwca 2013, 15:03

sprobujcie do serwisu zaniesc (najlepiej jakiegos znajomego) i Wam powie co to jest. Jesli mikrofon to mysle daloby sie wsadzic jakis inny (zamiennik?).
eSbe
AKTYWNY

Pochwały: 2

Postprzez marko » czwartek, 13 czerwca 2013, 18:17

Napisałem do chinola w tej sprawie, wymieni mi telefon na nowy ale mówił, że to tani telefon i nie mam się spodziewać lepszego dźwięku. No ale to jest niesprawny telefon bo nie można się dogadać przez ten mikrofon.
marko

Postprzez sylvestro » poniedziałek, 17 czerwca 2013, 22:06

Witam ponownie telefon wysłany niby był do serwisu sprzedającego , dostałem nowy bo spisałem numery i są inne czyli nie naprawiają a nowy niby trochę lepiej ale i tak przerywane i urywane słowa.I jeszcze jedno chińskie oszustwo nie jest Android 4.0.2 jak piszą tylko nie większy niż 2.2 lub 2.3. w modelu A 7100
Chciałem kupić droższy od 600 zł ale na próbę kupiłem ten tańszy i na tym koniec chińskich telefonów.Jak sam producent wkręca wszystkich w Europie kupujących myśląc że jest taki mądry no to beze mnie.
sylvestro

Postprzez marko » wtorek, 18 czerwca 2013, 00:29

Ja otworzyłem spór i zażądałem pełnego zwrotu pieniędzy. Chinol bez problemu się zgodził. Odsyłam telefon i czekam na kasę z powrotem.
marko

Powrót do INNE MARKI