• Reklama

Mocna bateria, dobry aparat ~165$

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Mocna bateria, dobry aparat ~165$

Postprzez tpawel » 23 lis 2015, o 22:03

Nie ma się co dziwić. Kolejne Lumie niestety są kopiami poprzednich. Wszędzie snap400.

Wyslane z G7
tpawel
VIP

Pochwały: 86
Telefon:: redmi/cool1
ROM: miui9/leree3

Reklama

Postprzez Flyagaric » 24 lis 2015, o 15:57

Lumie rewolucji nie wnoszą, a jak wnoszą coś nowego, to ceny nokautują. Mają fajne aparaty - szczególnie od serii 8xx w górę.
Windows jest w miarę zamkniętym systemem, co przemawia na jego korzyść, ale jednocześnie jest jego problemem. Nikt poza Microsoftem nie będzie go promował, chyba, że MS zacznie do tego więcej dopłacać. MS próbuje być drugim Apple, a jednocześnie być Apple dla ubogich (tańsze modele Lumii). Chyba rzucili się na zbyt duży kawałek tortu na raz.
Nie zmienia to faktu, że to fajne fony i z fajnym sysem. Używałem parę dni 920-tki jako swego primary i odrzucił mnie głównie brak optymalizacji konsumpcji baterii w sysie. Moja lepsza połowa, ma go już chyba 2 lata i bardzo sobie chwali i lubi go. Z drugiej strony, badzo lubiła poprzedniego iPhona 3s i jakbym coś znów z ich stajni kupił, to pewnie też by lubiła.
Mimo wszystko, następne co kupię żonie, to chyba będzie Meizu (za Flyme i niezłe aparaty).
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 116
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Postprzez meiziak » 24 lis 2015, o 16:04

W tej cenie zamiast Meizu warto zwrócić uwagę na Z9 mini za 160$ lepszego aparatu raczej się nie znajdzie zarówno przedni, jak i tylny robią dobre zdjęcia a i cena niska, dobry prezent na gwiazdkę dla kobiet :-)
Obrazek
meiziak

Telefon:: ZTE

Postprzez sonic » 24 lis 2015, o 16:13

meiziak napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

mówisz że Z9 mini ma taki dobry aparat? to jest główne kryterium mojej żony i na razie jest zadowolona z Coolpada 8730L na snapie 400 i wszystko byłoby super tylko nie chcą jej przychodzić smsy z banku i troche problemów z chińskimi apkami śmieciami ma.
Life style, zarabianie, filmy -> http://marcingorski.pl
sonic
VIP

Pochwały: 15

Postprzez michaelred » 24 lis 2015, o 16:21

No ale autor tematu stawial na rownie dobra baterie, nie tylko na aparat. Tutaj dla Meizu M2 note naprawde trudno o konkurencje nawet z bateriami 4000mAh.
michaelred
AKTYWNY

Pochwały: 14
Telefon:: Lenovo a820
ROM: AOSP by Superthan

Postprzez meiziak » 24 lis 2015, o 17:41

@sonic
Na pewno aparat jeden z lepszych do 160$, jak nie najlepszy.. pomijając Gionee E7 którego ciężko dostać.
Obrazek
meiziak

Postprzez Flyagaric » 24 lis 2015, o 18:06

meiziak napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Aparat może i niezły, ale Snap615 (kompletnie nieudany proc), to coś od czego trzymałbym się z dala. Tym bardziej, że poprzednia Nubia Z7 Mini jest zwyczajnie lepsza.
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Postprzez meiziak » 24 lis 2015, o 19:00

Jeśli ktoś nie kieruje się benchmarkami i używa do prostych zastosowań (jak kobiety lubią) to nie ważne, czy snap615 czy 400 czy mediatek 6753 to nie odczuje różnicy, a przełączanie między apkami i gps może być na korzyść snapa... a zdjęcia wyjdą lepsze niż na 7mini, więc to nie jest zła propozycja dla kogoś, kto nie widzi sensu w wynikach antutu albo pogoni za coraz lepszą specyfikacją.
Obrazek
meiziak

Postprzez Flyagaric » 24 lis 2015, o 19:22

Ale mnie wcale o Antutu nie idzie. Ten procek się przegrzewa i źle wypada w zużywaniu energii, co razem zupełnie nie przystaje do tego co oferuje. W kontekście tego co piszesz może się faktycznie okazać, że jest ok, ale obawiam się, że jednak mogą też pojawić się zastrzeżenia.
Flyagaric
VIP

Postprzez Jacke55 » 24 lis 2015, o 21:44

Też bym uderzał w Nubie z9 mini , ewentualnie Mi4i z naprawdę fajnym aparatem tylko nie wiem czy się w tej cenie znajdzie
Jacke55
AKTYWNY

Pochwały: 21
Telefon:: opo

Postprzez meiziak » 24 lis 2015, o 22:48

Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Nie dowiesz się, dopóki nie sprawdzisz.. istnieje zawsze alternatywa kup-sprzedaj-zyskaj :-)
Obrazek
meiziak

Postprzez Rafal1435 » 28 lis 2015, o 19:28

Mam w domu Elephona P8000, bateria 2dni trzyma a jak sie nie siedzi non stop na yt czy internecie to i dluzej ale cos za cos, telefon jest ciezki i ma dosyc duze ramki, wykonanie jest jak najbardziej ok, Ci co pisza ze nie trzyma jakosci nigdy nie widzieli tego telefonu.
PS. Mam tez Letv x600 i to oczywiscie inne telefony ale nie widze jakiegos mega przeskoku jesli chodzi o wykonanie poza tym ze x600 jest sporo poręczniejszy
Rafal1435
AKTYWNY

Pochwały: 21
Telefon:: Elephone P9000

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?