• Reklama

Mlais MX28, tani czterordzeniowy telefon.

Nowe telefony z Chin, nowinki z chińskich fabryk, przecieki, plotki, zapowiedzi.

Mlais MX28, tani czterordzeniowy telefon.

Postprzez marx » 5 gru 2013, o 07:18

Mlais, który do tej pory był znany z telefonów inspirowanych wzornictwem Samsunga , uruchomi tani telefon z oryginalną konstrukcją kosztujący w chinach tylko 82 dolary!

Obrazek

Mlais MX28 wyposażono w 5-calowy wyświetlacz w rozdzielczości 960 x 540, 1GB RAM, 4 GB ROM z możliwością rozbudowy o kolejne 32 GB, baterię 2500mAh i kamerę z tyłu z matrycą 8 MPx.
Mlais napędzany będzie czterordzeniowym procesorem MT6582M, który widzieliśmy w takich słuchawkach jak Zopo ZP700 i Jiayu G2F.
Telefon będzie miał wymiary 145 * 74 * 7.9mm i górną ramkę w złotym kolorze.

źródło:mtkjs
marx
Administrator
 
Posty: 12527
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Reklama

Re: Mlais MX28, tani czterordzeniowy telefon.

Postprzez Kobe8 » 5 gru 2013, o 23:51

Ile tych telefonów z wyświetlaczem QHD, niby czas idzie do przodu a oni wciskają nam stare lcdki.
Avatar użytkownika
Kobe8
AKTYWNY
 
Posty: 428
Dołączył(a): 30 kwi 2013, o 08:26
Lokalizacja: Z NETA
Pochwały: 3
Telefon:: stacjonarny

Re: Mlais MX28, tani czterordzeniowy telefon.

Postprzez miekki » 7 gru 2013, o 02:21

Ale po co więcej? Przykładowo - nie widziałem ŻADNEJ różnicy między 1280 x 720 px (4,5") mojego Haiera, 540 x 960 px (5.00") w Overmaxie Vertisie, a 1080 x 1920 px (5.00") w Galaxy S4... Pogoń za pikselami na ekranie jest tak samo bezsensowna jak w przypadku aparatów (Przy tak małych obiektywach jak w samartfonach nie ma sensu pakować czegoś większego niż 5Mpx... Choć i to może już być przesada)
Avatar użytkownika
miekki
 
Posty: 150
Dołączył(a): 19 mar 2013, o 15:20
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Pochwały: 2
Telefon:: Haier W910, Nokia101

Re: Mlais MX28, tani czterordzeniowy telefon.

Postprzez raragnar » 7 gru 2013, o 17:20

Ty nie zauważysz ale ktoś inny zauważy. Mój brat ma Xcovera 2, 4' z rozdzielczością 480 x 800 i piksele nie rzucają się w oczy ale da się je dostrzec jeśli się przyjrzymy, u mnie w neo n003 jest rozdzielczość full hd na 5' wyświetlaczu i choćbym nie wiem jak wytężał wzrok nie mogę dostrzec pojedynczego piksela. Nawet drobny tekst czytany na ekranie mojego telefonu jest ostry jak brzytwa i nie ma problemu z przeczytaniem co nie jest tak oczywiste przy mniejszej rozdzielczości. Większej rozdzielczości nigdy bym nie chciał ale fhd jeszcze jest ok, mam nadzieje że producenci nie pójdą w kierunku telefonów 5' z rozdzielczością 4k bo to już będzie przegięcie.
Co do aparatu może i masz rację, ale tu nie o megapiksele chodzi a o jakość optyki.
raragnar
AKTYWNY
 
Posty: 303
Dołączył(a): 12 lip 2013, o 09:41
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 9

Re: Mlais MX28, tani czterordzeniowy telefon.

Postprzez Kobe8 » 7 gru 2013, o 21:20

miekki napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Rozdzielczość się liczy ale zauważysz to np: przy oglądaniu filmików na youtube ;)
Avatar użytkownika
Kobe8
AKTYWNY
 
Posty: 428
Dołączył(a): 30 kwi 2013, o 08:26
Lokalizacja: Z NETA
Pochwały: 3
Telefon:: stacjonarny

Re: Mlais MX28, tani czterordzeniowy telefon.

Postprzez Sigatris » 13 maja 2014, o 17:11

Cześć jestem tu nowy.
Chciałem napisać o tym telefonie. W sumie nosiłem się z zamiarem zakupu mx69T pro, ale rozsądek i chłodna analiza potrzeb wzięła za wygraną. I nie żałuje! MX28 jest wart swojej ceny. Kupiłem go za 114$. Zacznę od rozdzielczości. Jest wystarczająca, obraz ostry zarówno na wideo jak i na tekście. Dobra widoczność w słońcu. Dla mnie najważniejsza okazała się czułość odbiornika gsm. Mieszkam na przysłowiowym zad...u :) i ani Nokia, ani Samsungi, ani HTC nie miały zasięgu w domu. A tu niespodzianka - Chińczyk daje rade i na reszcie mogę swobodnie korzystać z telefonu siedząc na kanapie, a nie stercząc z okna. Wydajność bardzo dobra, nie mam problemu z aplikacjami, wszystko chodzi płynnie. GPS działa - fix w ok 1min. Jedynym mankamentem jest jak dla mnie brak diody informującej o nieodebranych połączeniach i statusie ładowania.
Internet i wszystko inne śmiga jak się należy.
Mam Aero2, ale ta słuchawka go nie obsługuje. Akurat to nie jest dla mnie istotne.
Tak przypadł mi do gustu, że w drodze jest MX28+ dla małżonki.

Mam nadzieję, że komuś, kto się waha, lub szuka wydajnego urządzenia z dużym wyświetlaczem ten post pomoże.
Pozdrawiam
Sigatris
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 maja 2014, o 16:48
Telefon:: MLAIS MX28
ROM: Mlais OS 2.0.1


Powrót do Nowości



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama