• Reklama

MK919S Rk3188

TV Box, MiniPC, sprzęt audio I wideo, pytania, problemy,

MK919S Rk3188

Postprzez RobinCpl » 2 gru 2014, o 02:16

Witam

Pierwszy to mój post i muszę przyznać, że nie nadążam trochę za tą techniką :) A ponieważ chcę córce sprawić prezent, który by nie został rzucony w kąt z racji słabej jakości, postanowiłem zapytać bardziej obcykanych kolegów / koleżanki.
Chciałby kupić TV Box, który głównie będzie używany do oglądania czegoś fajniejszego niż seriali reklamowych przetykanych skrawkami filmów, jak to ma miejsce w większości stacji telewizyjnych. Od czasu do czasu na pewno jakaś gierka, a skoro ma to już być podłączone do netu to czemu nie skype czy coś w ten deseń.
Telewizor jest HD-Ready, 32" także raczej niezbyt wymagający.
Zastanawiałem się nad takim produktem:
http://www.aliexpress.com/store/product ... 35502.html
ale chyba za słabo szpadel wbijam w google'owy grunt bo nie dokopałem się sensownych opinii.
Czy ktoś z Was mógłby rzucić fachowym okiem i stwierdzić czy to ma sens i jest warte ceny, czy raczej sobie odpuścić i skierować oko na coś przyzwoitszego (co na przykład :) )

pozdrawiam
Wirtualne Biuro - Warszawska 6, Białystok - wsparcie w biznesie
RobinCpl

Telefon:: Galaxy Mini

Reklama

Re: Odp: MK919S Rk3188

Postprzez Andrewko » 2 gru 2014, o 07:40

RobinCpl napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Chcesz utopić kasę. Zobacz na opinie sprzedawcy i ich ilość. Zajrzyj w dziale Android PC za około 100$ masz sprzęt który wspiera HD sprzętowo.
Andrewko
AKTYWNY

Pochwały: 19
Telefon:: Inew v3
ROM: 1.0.8 Gps Fix

Powrót do TV Box, MiniPC, sprzęt audio I wideo