• Reklama

[G4S] MIUI 7 ROM MULTILANUGAGE

Re: [G4S] MIUI 7 ROM MULTILANUGAGE

Postprzez woody » 19 lip 2016, o 13:10

Miałem kilka romów na tym telefonie i zawsze bateria świrowała.

Meizu M2 Note
Meizu M2 Note
woody
VIP

Pochwały: 16
Telefon:: Meizu M2 Note
ROM: Flyme 4.5.4.2

Reklama

Postprzez mrergie » 11 sie 2016, o 19:52

Znajoma osoba używa właśnie dokładnie tego MIUI o którym tutaj rozmawiacie, dowiedziałem się ostatnio o występującym problemie z baterią.
Potrafi niezależnie od użytkowania i warunków losowo skakać o kilka procent w górę i w dół, ostatnio nawet po jakiejś dłuższej rozmowie telefonicznej bateria wskazywała 71% a po kilku minutach telefon się wyłączył i nie chciał włączyć (był kompletnie rozładowany).

Czy ktoś znalazł jakiś działający sposób na naprawienie tego problemu bądź przynajmniej zmniejszenie skali występowania?
telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon

A kogo to w ogóle obchodzi?
mrergie
VIP

Pochwały: 69
Telefon:: 佳域 S3S

Postprzez woody » 11 sie 2016, o 20:21

Nie słyszałem i nie czytałem ale jak używałem G4S to bateria trzymała 2 dni i był to pewnik w moim przypadku więc jak miałem 58% baterii a zaraz 10% po pierwszym dniu to wiedziałem że mam jeszcze dzień a bateria sobie skakała raz w dół a raz w górę.Po jakimś czasie przyzwyczaiłem się a potem zmieniłem słuchawkę.
W moim przypadku złe wskazania poziomu baterii nie miały żadnego wpływu na jej czas pracy.
Meizu M2 Note
woody
VIP

Pochwały: 16
Telefon:: Meizu M2 Note
ROM: Flyme 4.5.4.2

Poprzednia strona

Powrót do ROM'y i modyfikacje