• Reklama

MIUI: 34.0.0.

Xiaomi

MIUI: 34.0.0.

Postprzez bumbum » czwartek, 25 września 2014, 14:57

Mam obecnie wersję MIUI: 30.0.0, ale widzę ze do pobrania jest wersja MIUI: 34.0.0.
Wchodze w Note w aktualizacje i wyswietla mi ze mam aktualną wersję MIUI: 30.0.0, dlaczego nie idzie zaktualizować do MIUI: 34.0.0 z poziomu smartphona?
Jakie zmiany są wprowadzone w wersji MIUI: 34.0.0 i czy jak wgram z poziomu recovery, bo inaczej się nie da , to będę miał goły system?
Xiaomi Redmi Note 3 Pro
bumbum
VIP

Pochwały: 29

Reklama

en.001phone.cn=

Re: MIUI: 34.0.0.

Postprzez mrergie » czwartek, 25 września 2014, 15:12

Może masz zainstalowany system z MIUI Polska. Oni nie dają OTA do swoich systemów, jedynie na oficjalnym jest taka możliwość.
Jeśli zainstalujesz system przez recovery lub wybierzesz plik aktualizacyjny poprzez system to wszystkie dane zachowasz, to jest w końcu ten sam system.
MIUI ma standardowo w systemie bardzo sprawną możliwość robienia kopii aplikacji, ich danych oraz ustawień systemu, jeśli chcesz to dla bezpieczeństwa możesz tego użyć.

Autor postu otrzymał pochwałę
telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon

A kogo to w ogóle obchodzi?
mrergie
VIP

Pochwały: 66

Postprzez bumbum » czwartek, 25 września 2014, 15:19

No i tutaj konkretna odpowiedź, nie jak na forum miui polska, zamknęli temat bo niby gdzies tam jest to opisane. Szukałem i nie znalazłem.
Poczekam az ktoś pierwszy sprawdzi ta wersje :) bo jak rozumiem nikt nic nie wie na temat zmian w wersji 34.0.0?
A i oczywiscie mam ROM Miui Polksa
Xiaomi Redmi Note 3 Pro
bumbum
VIP

Postprzez mrergie » czwartek, 25 września 2014, 15:32

http://en.miui.com/search.php?mod=forum ... iew&month= - skrócone
http://en.miui.com/search.php?mod=forum ... log&month= - pełne
Tutaj są w tematach po kolei zmiany w aktualizacjach z tygodnia na tydzień, z każdego piątku. Oznaczenie np. 4.9.26 oznacza po kolei rok.miesiąc.dzień
Nie wiem jak jednak przekłada się to na wersje aktualizacji do Note, w Huaweiu H3C miałem jako wersje systemu oznaczone zawsze po prostu właśnie wersję aktualizacji z danego dnia a nie jakieś JHDMIBF i podobne.
MIUI Polska i tak nie zawsze na bieżąco wrzuca te aktualizacje do swoich systemów, do tego dużo w systemie grzebią i mieszają przez co często jest więcej problemu niż pożytku, jedyna zaleta ich wersji to taka, że jest po polsku, za to mniej stabilna i z większą ilością błędów. Tam dla nich Xiaomi to głównie tylko Mi3 i teraz Mi4 bo tego używa administracja, resztę urządzeń traktują po macoszemu.
Ostatnio edytowano czwartek, 25 września 2014, 15:36 przez mrergie, łącznie edytowano 2 razy
telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon

A kogo to w ogóle obchodzi?
mrergie
VIP

Pochwały: 66

Postprzez ddr » czwartek, 25 września 2014, 15:34

Kopii miui nie polecam bo nie wszystko potrafi skopiować, titanium backup takich problemów nie robi.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 124

Postprzez znafca » czwartek, 25 września 2014, 18:15

Potwierdzam, nie tracisz danych po aktualizacji MIUI. Wchodzisz w aktualizacje, wybierasz instalacja z pamięci i wybierasz ściągnięty wcześniej rom - reszta robi się sama

Wysłane z mojego ONDA V989 przy użyciu Tapatalka
znafca

Pochwały: 7

Postprzez bumbum » środa, 8 października 2014, 11:27

Niestety na miui polska nie idzie zrobic kopii titanium backup, na pewno nie w wersji 36. Do tego przestała działac auto mapa, nie łączy się ze satelitami. Masakra
Xiaomi Redmi Note 3 Pro
bumbum
VIP

Powrót do Pomoc techniczna