• Reklama

Minimalne ślady użytkowania- definicja

Rozmowy na wszystkie tematy

Re: Minimalne ślady użytkowania- definicja

Postprzez blue_voyager » 8 lip 2015, o 19:02

Tu po prostu trzeba się kierować zdrowym rozsądkiem. Można mieć jakieś zaufanie do kogoś kto na forum jest dość długo, często się udziela itp. bo po większość takich osób dba o swoją reputację na forum. A z drugiej strony pojawiają się oferty od osób, które rejestrują się tylko po to by coś sprzedać. Nikt nikomu nie zabroni kupić od kogoś takiego, ale pretensje można mieć tylko do siebie gdy coś pójdzie nie tak.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Reklama

Re: Minimalne ślady użytkowania- definicja

Postprzez Flyagaric » 13 lip 2015, o 15:42

Jeśli chodzi o brak woli do walki z paragrafami, to ja nawet autora rozumiem, ale nie rozumiem czemu nie otworzył sporu na portalu ogłoszeniowym/aukcyjnym - przedmiot ewidentnie jest niezgodny z opisem. Do tego jeśli stwierdzenie, że sprzedawca był nieświadomy istnienia tych wad, jest na piśmie (email), to ewentualny spór jest z góry wygrany (chyba, że stwierdzenie padło przez telefon).
Podobnie jak niektórym tutaj nie podboba mi się pobłażanie takim cwaniakom, bo uważam, że ich to rozzuchwala. Być może (gdybam) to zwykły gówniarz jest i musi się zwyczajnie przekonać, że 'życie to nie film'...
TLasky - podałeś nick tego gościa, a nie podałeś o którą platformę sprzedażową chodzi.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Minimalne ślady użytkowania- definicja

Postprzez fake4r » 13 lip 2015, o 15:48

Niestety czy to olx czy allegro to nie chronią użytkowników pod tym względem, więc nie ma tu mowy o jakimkolwiek sporze bo nic on nie da. Jedynie opcja zgłoszenia na Policję, ale tu zwyczajnie się to nie opłaca.
Avatar użytkownika
fake4r
VIP
 
Posty: 5981
Dołączył(a): 4 lip 2013, o 12:55
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 215
Telefon:: Redmi Note 8

Re: Minimalne ślady użytkowania- definicja

Postprzez TLasky » 13 lip 2015, o 15:55

Kupowałem na forum, a szkoda mi życia na paragrafy, pisma etc. Wolę poświęcić go dzieciom. Dla mnie temat zamknięty, mam nadzieję, że przynajmniej żadnego z Was nie naciągnie :-).

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
Avatar użytkownika
TLasky
VIP
 
Posty: 1987
Dołączył(a): 24 paź 2014, o 11:37
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 89
Telefon:: Bez notcha k**wa!
ROM: Nimompojęcia

Re: Minimalne ślady użytkowania- definicja

Postprzez saperq » 13 lip 2015, o 15:56

TLasky napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Czy owy użytkownik działa na forum pod jeszcze jakimś innym nickiem? Czy administrator mógłby to sprawdzić? Z góry dziękuję.
Aktualnie eksploatowane: Lenovo P2, Redmi note 5 4/64, Honor play :-)
Na sprzedaż: brak, wszystko poszło ;-)
Zobacz moje OLX
saperq
VIP
 
Posty: 838
Dołączył(a): 8 maja 2014, o 21:36
Pochwały: 32
Telefon:: Asus Zenfone Max

Re: Minimalne ślady użytkowania- definicja

Postprzez fake4r » 13 lip 2015, o 15:59

Napisz pw do marxxxa
Avatar użytkownika
fake4r
VIP
 
Posty: 5981
Dołączył(a): 4 lip 2013, o 12:55
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 215
Telefon:: Redmi Note 8

Re: Minimalne ślady użytkowania- definicja

Postprzez slavo22 » 13 lip 2015, o 16:47

Macie rację, odniosłem to do forum gdzie wejść jest kilka tysięcy dziennie a moderów jest kilkunastu i to bardzo aktywnych. No nic, zostaje wierzyć w uczciwość ludzką i nie kupować od usera z 1 postem.
Avatar użytkownika
slavo22
VIP
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 8 kwi 2014, o 17:49
Lokalizacja: Zabrze
Pochwały: 70
Telefon:: ZTE Axon 7
ROM: Co chwilę inny

Poprzednia strona

Powrót do HydePark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama