• Reklama

Mini PC czy laptop

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Mini PC czy laptop

Postprzez hitachi139 » 14 lis 2015, o 20:01

Witam , chciałem zakupić pod tv coś z systemem Windows 10 dy poszerzyć jego funkcje , tak najlepiej do 200 $ a najlepiej jakby można było też używać android dla gier dla dziecka.Przejrzałem ofertę minipc i laptopów i pytanie czy ktoś z Państwa zamawiam te sprzęty z chin ? Czy specyfikacja laptopów nie jest oszukana ?ktoś coś poleci ?
Co tam Panie w polityce ?Chińczyki trzymają się mocno?
hitachi139

Pochwały: 4
Telefon:: samsung note

Reklama

Re: Mini PC czy laptop

Postprzez marx » 14 lis 2015, o 20:08

Sprowadzanie Laptopów w ilościach detalicznych jest raczej nieopłacalne.
Z TV Boxów zerknij na PiPO X8 Lub X9
http://gadzet.telchina.pl/tv-box-pipo-x ... edialnego/
marx
Administrator

Pochwały: 230
Telefon:: Dual sim

Postprzez Niejeden z nas » 14 lis 2015, o 20:37

Możesz sprowadzić tablet dwusytemowy z Androidem i Windowsem. Podpinasz przez kabel OTG klawiaturę i myszkę i masz sprzęt do pracy.

Wysłane z nokii 6310 za pomocą tapatalka
jedno Wam powiem: życie idioty to nie bułka z masłem..
Niejeden z nas
AKTYWNY

Pochwały: 5
Telefon:: Xiaomi Mi4
ROM: DEV

Postprzez ddr » 14 lis 2015, o 20:40

Laptopów się nie ściąga. Ogólnie nie opłaca się niczego ściągać co oni sami muszą ściągać, tudzież procesory intela, chipsety itd.
Trafić można na coś takiego: http://telchina.pl/chinski-netbook-z-intei-cone-i7-t19744.html.

Mini PC będzie dobrym wyborem, pamiętaj by nie brać hdmi dongli bo są za małe i przez brak odpowiedniego chłodzienia po prostu się topią.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 126
Telefon:: Letv x600
ROM: 011S

Postprzez Wdhiz » 15 lis 2015, o 23:29

A zwykłe podpięcie tabletu (hdmi albo miracast) nie wystarczy? Bawiłem się łącząc telefon 2GB ram z TV przez miracast i działało bardzo dobrze.
Na forum są testy tabletów dualboot, podobno niezły był Cube iWork 8. Sprawdź tylko rozdzielczość na wyjściu - większość modeli NIE pozwala na zwiększenie rozdzielczości powyżej oryginalnej. Czyli mamy na TV te 1200x800 przy ósemkach.
Wdhiz
AKTYWNY

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić