• Reklama

MIJUE T-200

ViVo, OPPO, Amoi, Goclever, Haier itd

Re: MIJUE T-200

Postprzez rykool » czwartek, 10 marca 2016, 00:15

Wiesz ja ich nie bronię ale wiem że w chinach są firmy/zleceniodawcy którzy zbierają zapotrzebowania na urządzenia o konkretnych parametrach a potem odpowiednio do nich robią sprzęt. Mijue to raczej taka firma która działa i ma się dobrze bo co i raz wypuszczają nowy i tani sprzęt. Inaczej sprawa ma się w przypadku marek takich jak ZTE, Xiaomi, THL ... to są producenci którzy produkują te sprzęty i potem dają na nie jakieś wsparcie.
Trudno ja też kupiłem ten tel, nie powiem by to był zły zakup w tej cenie 79.90$ . Na razie go też testuję, może mój egzemplarz jakimś trafem jest bardziej udany
rykool

Reklama

Postprzez bartba » piątek, 11 marca 2016, 11:41

Mam od kilku tygodni i nie zauważyłem takich problemów jak wspomniał marko2000.

Czasem wariuje bateria, pokazuje 60% potem 45% i potem znowu 60%. Natomiast nie spada do 1% i ciągle chodzi.

Jakość jak za 60$ (miałem zniżkę i zwrot na Ggivingassistant) jest fantastyczna. Nawet jak wytrzyma ten 1 rok to wyrzucę do kosza i kupię inny za podobną kasę.

Mam też BV2000 który nie dorasta do pięt Mijue t200 a cena identyczna.

ot telefon dla niewymagających
bartba

Postprzez rykool » piątek, 11 marca 2016, 17:14

Co do rootowania telefonu ze względu na pamięć, to przecież w Androidzie 5 można dowolnie przesuwać aplikacje taka funkcja jest już wbudowana. Więc czy ma to sens ?
rykool

Postprzez bartba » środa, 30 marca 2016, 12:15

Marko,

próbowałeś tego CaliBattery ?

Niestety okazuje się, że też mam problem 1% baterii. Próbowałem ostatnio go rozładować, na 1% baterii oglądałem 4 godziny YT.

Kalibrowanie w postaci jakiegoś programu, ładowania do pełna i rozładowanie nic nie dało...
bartba

Postprzez marko2000 » środa, 6 kwietnia 2016, 22:32

bartba napisał(a):Marko,

próbowałeś tego CaliBattery ?

Niestety okazuje się, że też mam problem 1% baterii. Próbowałem ostatnio go rozładować, na 1% baterii oglądałem 4 godziny YT.

Kalibrowanie w postaci jakiegoś programu, ładowania do pełna i rozładowanie nic nie dało...

Tak, ale dalem sobie spokoj. Laduje go co wieczor i tyle. Do skalibrowania probowalem juz chyba wszystkiego...
marko2000

Postprzez basswitek » sobota, 9 kwietnia 2016, 07:39

CaliBattery służy jedynie do prawidłowego określenia stanu baterii, nie do kalibracji. Można w menu włączyć ikonkę %. Nie usunie jednak tego, że nie da się włączyć np lampy błyskowej, to zależy od głównego wskaźnika baterii, który macie skopany w tej wersji oprogramowania, do czasu update'u nic z tego nie będzie. Spróbujcie zgłosić gdzieś te błędy do producenta.
basswitek

Pochwały: 7

Postprzez rykool » piątek, 1 lipca 2016, 10:55

Właśnie utopiłem ten telefon w rzece :-( ale o dziwo jestem w szoku bo po wyłowieniu osuszeniu udało się go reanimować :-) , wszystko działa poza głośnikiem, dlatego zapytam może ktoś ma taki na zbyciu ? np z uszkodzonego egzemplarza ?
rykool

Poprzednia strona

Powrót do INNE MARKI