• Reklama

Miernik lakieru do aut, warto z Chin?

Akcesoria Rowerowe, motocyklowe i samochodowe,

Miernik lakieru do aut, warto z Chin?

Postprzez ded » 29 lis 2015, o 15:31

Jako, że wiele produktów reklamowanych jako polskie to chińczyki z logo Zdzichpol zastanawiam się czy na ali nie mają jakiś fajnych czujników grubości lakieru. Użytek typowo prywatny czyli max kilka razy w roku. Wymagania:
Działa z ALU
Czujnik na sondzie
Płytki do kalibracji
Normalne dostępne baterie

W kraju polecane modele to koszt 250-300zł. Da się taniej?
ded

Pochwały: 3
Telefon:: Moto G

Reklama

Re: Miernik lakieru do aut, warto z Chin?

Postprzez rk.rk » 1 gru 2015, o 11:52

Pewnie admin skasował reklamę Prodig-techa , ale dla przestrogi zacytuje i napisze co sądzę o ich miernikach.
Prodig-tech napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Tak się składa ,że mam ten miernik. GL-3 z sondą na przewodzie (jak od małej spawarki)
Kontakt z chińskim badziewiem mam duży ,ale taką tandetę jak wasza ,to ciężko trafić.
Obudowa ze śmieciowego plastiku (odlewane chyba w gipsie) ,menu beznadziejne.
Pomiar , nigdy nie wiem czy dobry ,za każdym razem inny.
Sonda niby oddzielna ,ale musi być kawał prostej blachy do pomiaru ,bo ma średnice 1.5cm niewypukłą .
Ogólnie tragedia , a dałem za to parę stów , też szukam czegoś w miarę estetycznego i niezawodnego w chinach.
Podsumowując:
Gl-3 to by był dobry zakup, na JD z kuponem , za 15 centów
rk.rk
AKTYWNY

Pochwały: 9
Telefon:: Z7 mini

Postprzez fake4r » 1 gru 2015, o 12:04

Tak usunąłem reklamę, to nie miejsce na spamowanie i sprzedawanie swoich produktów. Dzięki za opinię ku przestrodze.
fake4r
VIP

Pochwały: 204
Telefon:: Redmi 3

Postprzez Prodig-tech » 3 gru 2015, o 16:51

Przykro nam bardzo, że miernik zakupiony przez Pana nie spełnił pańskich wymagań. Wielu zadowolonych klientów świadczy o wysokiej jakości naszych produktów. Niestety takie sytuacje zdarzają się nawet najlepszym. Staramy się udoskonalać nasze mierniki i dlatego uwzględniamy opinie naszych klientów przy wszelkiego rodzaju poprawkach. Z tego powodu Pana opinia jest dla Nas bardzo cenna. Nasz najnowszy miernik GL-6s+ nie posiada już wymieonych przez pana wad. W razie takich sytuacji zawsze zapraszamy do kontaktu z nami.
Prodig-tech

Telefon:: samsung

Postprzez TLasky » 3 gru 2015, o 17:19

Chińska szkoła marketingu :-D.

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 81
Telefon:: Zuk Z1
ROM: Fabryczny :-)

Postprzez piotrstar » 26 kwi 2016, o 07:44

Również potrzebuję zakupić miernik grubości lakieru. Możesz powiedzieć jak się sprawdza ten Twój?
piotrstar

Telefon:: HTC

Postprzez monk » 26 kwi 2016, o 11:07

piotrstar napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

W Chinach produkują też dobre jakościowe rzeczy, pod warunkiem, że jest odpowiedni nadzór jakościowy nad wytwarzanym sprzętem.
Mierniki grubości lakieru to nie jest jakiś tam ekstremalnie drogi sprzęt, szczególnie gdy kupujesz na firmę. Odliczasz VAT i dochodowy.
Tutaj masz kilka udanych modeli: http://www.eltrox.pl/elektronika/mierni ... kieru.html
Albo jeszcze lepszy ten za 249 zł GL-6XL FE i AL. Zresztą rzuć okiem na specyfikację.
monk

Telefon:: LG G2

Postprzez cezaros » 30 kwi 2016, o 10:01

Koledzy a na diabła wam miernik lakieru?? teraz dobrzy blacharze drogie auta cynują i z przystanku autobusowego zrobią nówkę sztukę według miernika grubości lakieru. A szpachlowóz posklejany przez taniego blacharza i tak da się poznać bez miernika :P Komis samochodowy w mojej okolicy o którym wiem że cynuje z uśmiechem na twarzy mówią że nie trzeba przyjeżdżać z miernikiem lakieru mają swój i chętnie użyczają.
cezaros

Pochwały: 8
Telefon:: samsung

Postprzez fake4r » 30 kwi 2016, o 10:04

To nie jest temat dyskusji nad sensem kupna miernika tylko wyboru odpowiedniego...
fake4r
VIP

Pochwały: 204
Telefon:: Redmi 3

Postprzez hard2code » 1 maja 2016, o 01:35

Ale wątek jest ciekawy - też słyszałem że można "dobrze" pomalowąc. Ciekaw jestem natomiast jaka metoda jest skuteczna aby to wykryć. Czy mierzenie punktów kontrolnych ( ich odległosci ) na podwoziu jest wystarczajace ?
Ip5->l920->m7->rn2->z9->g5-UTouch->RN3Pro->Mi5 Kilka słuchawek na zbyciu w dobrej cenie
hard2code

Telefon:: iphone 5 / Note II
ROM: CyanogenMond 12.1

Postprzez Rex » 16 cze 2016, o 16:58

Udało się komuś znaleźć coś sensownego?
Rex

Telefon:: Nokia

Powrót do Akcesoria Rowerowe, motocyklowe i samochodowe