• Reklama

miband 2, iwowon i5plus, no 1 g5 czy cos innego?

SmartWatch, dyskusja o inteligentnych zegarkach z androidem, opinie, pomoc, zakup.

miband 2, iwowon i5plus, no 1 g5 czy cos innego?

Postprzez sonyman » piątek, 28 października 2016, 11:16

Szukam jakiegos fajnego zegarnka z powiadomieniami z telefonu, dobrze by było zeby miał pulsometr i był trwały. Poogladałem, poczytałem i te 3 mi sie spodobały, macie jakies inne propozycje w okolicach 100zł?
sonyman

Reklama

Re: miband 2, iwowon i5plus, no 1 g5 czy cos innego?

Postprzez kermit76 » poniedziałek, 31 października 2016, 22:17

Mialem g5. wyglad OK, ale generalnie mnie rozczarowal, pulsometr cos pokazuje, ale na pewno nie moje tętno. Bluetooth niby 4, ale zasieg dokladnie taki jak moj poprzedni dz09 na BT3, czyli slabo.

Mibanda 2 bym kupil, gdyby nie wyglad- na sport sie nadaje ale juz w pracy slabo wyglada na rece. Na pewno za to jest dopracowany - w koncu to xiaomi.

pzdr
kermit76

Pochwały: 1

Postprzez Kyuko » wtorek, 1 listopada 2016, 15:05

Iwown jest super jeżeli nie potrzebujesz czujnika HR. Ładowałem go w zeszły poniedziałek i ma jeszcze 80% baterii. A dodatkowo po najnowszej aktualizacji softu są polskie czcionki w kontaktach i SMSach.
Kyuko

Postprzez fake4r » wtorek, 1 listopada 2016, 15:33

A jak z aplikacją do tego i5 plus? Stabilna, nie ma błędów? Też szukam czegoś w stylu miband2. I5 plus jest 10$ tańszy ale to już mniejsza z tym. Trochę mi nie pasuje że wyświetlacz pokazuje "bokiem" godzinę i wszystko inne... Głównie chodzi mi o godzinę i powiadomienia. Dodatkowo krokomierz i monitor snu tak z ciekawości tylko.
fake4r
VIP

Pochwały: 190

Postprzez sonyman » czwartek, 3 listopada 2016, 16:39

Kyuko napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
fake4r napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Iwown i5 plus mam, bateria ponad tydzien trzyma, powiadomienia sms/ dzownienie działa, szkoda tylko ze po zakonczeniu rozmowy sie cały czas pokazuje az sie nie dotknie. Z nowszym softem mozna ustawic godzine pionowo jak i poziomo, gesty w 90% działaja. Apka zero zwiech itp, wszystko mi pasuje za taka cene. iwown>miband. Jedyny minus iwown to taki ze zaczał mi zamek w niej utleniac, pewnie od wilgoci itp. napisze do nich zobacyzmy co mi powiedza. Mam oryginał z napisem iwown, bo sa tez 2 firmy bez i podobno niebieskie ledy a nie białe. Sprawdz i5 pro dostał nowy interfejs i moim zdaniem ładny, tylko nie wiem czy w tej pro przy zgaszonym nie widac konturow wyswietlacza, w plus jest jedna tafla szkła co wyglada super.

To ma byc prezent na 18, kupie raczej smartwatcha bedzei miał sie czym pochwalić, a to ładowanie co 2 dni bedzie musiał przezyć.

kermit76 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

A czy dodawałes nowe tarcze? W sumie tylko to musze jeszcze wiedziec i kupie go
sonyman

Postprzez kermit76 » piątek, 4 listopada 2016, 21:47

niestety nie dodawalem i nie pamietam czy mozna bylo ale akurat fabryczne nie najgorsze byly

pzdr
kermit76

Pochwały: 1

Powrót do Inteligentne opaski i zegarki SmartWatch