• Reklama

Miał być HongKong post jest DHL

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Postprzez zebek6 » 4 cze 2013, o 15:11

Panowie dzisiaj sprawdzałem przesyłkę i mam taki wpis co on oznacza prośimy o kontakt z DHL ?

wtorek, czerwiec 04, 2013 Terminal DHL Godzina Ilość
14 Prosimy o kontakt z DHL KATOWICE - POLAND 10:08

13 Przesyłka w trakcie odprawy celnej - KATOWICE - POLAND KATOWICE - POLAND 07:23
1 Ilość

12 Zdarzenia celne KATOWICE - POLAND 07:23
1 Ilość

11 Przesyłka awizowana w punkcie tranzytowym - KATOWICE - POLAND KATOWICE - POLAND 06:54
1 Ilość

10 Zaktualizowano status odprawy celnej KATOWICE - POLAND 06:43

9 Przesyłka opuściła punkt tranzytowy - LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 05:31
1 Ilość

8 Przesyłka procesowana - LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 00:41
1 Ilość
zebek6

Reklama

Postprzez kojot » 4 cze 2013, o 15:25

Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Poprzedni status pisze jak byk, zadzwoń do nich o co dokładniej chodzi, ale obstawiam opłate vatu, ewentualnie cła oraz "haraczu" dla kuriera :)
kojot
AKTYWNY

Telefon:: ZP998

Postprzez zebek6 » 4 cze 2013, o 15:46

Dzięki za informacje dzwoniłem paczka w tej chwili u celników w inspekcji za wiele sie nie dowiedziałem będę czekał na rozwój wydarzeń

[ Dodano: 2013-06-06, 00:09 ]
Proszę jeszcze o podpowiedz paczkę mam wysłana jako prezent o wartości 20$ trzymać się tego czy lepiej powiedzieć prawdę ?
zebek6

Postprzez EasyGlobalTrade » 7 cze 2013, o 00:36

Wysłanie przez sprzedawcę DHLem zamiast HKpostem jest podstawą do sporu, każdy wie, że pocztą przez UC przesyłki łagodniej przechodzą niż przez kuriera. Jeśli Ci naliczą opłaty to załóż disputa na AE z refundem jaki zapłacisz
EasyGlobalTrade

Postprzez kundzia111 » 7 cze 2013, o 11:45

Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

W razie decyzji o naliczeniu podatku bedziesz musiał dostarczyć dokumenty potwierdzające wartość przesyłki (fakture, wyciąg z karty czy też zrzut z zakonczonej aukcji internetowej) wiec żeby się "tego trzymać" to bedziesz musiał podrobić dokumenty w celu oszukania urzędu celnego. Warto? Nie warto.
kundzia111

Pochwały: 1

Poprzednia strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI