• Reklama

Mi4c startuje z TWRP

Xiaomi

Mi4c startuje z TWRP

Postprzez kagan » wtorek, 26 lipca 2016, 20:31

Witam,
Z góry mówię, ze to mój pierwszy chińczyk, a na oprogramowaniu telefonów się nie znam. Dziś odebrałem telefon zakupiony w jednym z polecanych sklepów internetowych (jako, że nadal jestem z nimi w kontakcie yo nie podam na razie nazwy - nie warto od razu oczerniać, może z nimi rozwiążę problem). Telefon miał mieć wgrany polski soft. Uruchomiłem odpaliło się TWRP (zamiast oczekiwanego androida z opcją języka polskiego). Wszelkie działania, typu próby restartowania systemu, ponownego wgrania oprogramowania nie dawały efektu. Po kontakcie ze sklepem otrzymałem instrukcję, by odpalić w telefonie fastboot, podpiąć urządzenie pod komputer oraz w programie Minimal ADB and Fastboot wykonać komendę "fastboot continue". Super, po kilku chwilach pojawił się android. Ale moja ciekawość, czy przypadkiem po wyłączeniu i ponownym uruchomieniu telefonu będzie wszystko ok, wzięła górę. Co się okazało, znów TWRP, ponowienie kroku z przedostatniego zdania znów uruchamia androida. Ale co będzie, gdy rozładuje mi się bateria, w pobliżu nie będzie PC, a ja podepnę telefon pod ładowarkę i go uruchomię? Znów odpali się TWRP , z jego poziomu nie mogę odpalić androida. Co mogę zrobić w tej sytuacji?
kagan

Reklama

Re: Mi4c startuje z TWRP

Postprzez jan1994 » wtorek, 26 lipca 2016, 21:07

Oczywiście złożyć reklamację - nie wyobrażam sobie aby do uruchomienia telefonu używać komputera. Najlepiej nagraj film z uruchamiania telefonu i im wyślij.
jan1994
AKTYWNY

Pochwały: 8

Powrót do Pomoc techniczna