• Reklama

Mi4c nie chce się włączyć HELP!

Xiaomi

Re: Mi4c nie chce się włączyć HELP!

Postprzez eteri » środa, 12 października 2016, 12:14

Nie mam pomysłu co się mogło stać, spróbuję z nim jeszcze poczekać, w międzyczasie napiszę do geekbuying, bo może coś zaproponują. Próbowałem też powerbankiem go ożywić, więc to nie wina ładowarki.
Znalazłem też coś takiego:

"Zresztą raz namierzyłem chyba na czym problem polega. Miałem komórkę podpiętą do ładowania, ale nie świeciła się dioda, że ładuje. Procent baterii kilkanaście procent i spada.

Podpiąłem do powerbank który daje 2,1A prądu i nawet przestało spadać, ale też nie rosło. Dioda ładowania mrugała na czerwono, zamiast być zapalona na bodaj zielono przy ładowaniu.

I po jakimś czasie ekran zgasł i musiałem poczekać aż się rozładuje. Bardzo laicko patrząc, to wygląda jakby rozjeżdzał się stan baterii który widzi telefon z faktycznym stanem - telefon (OS) widzi, że bateria rozładowana, ale ona nie jest rozładowana. I się nie włącza. Dopiero jak się rozładuje naprawdę - da się naładować od zera i można telefon włączyć. W czasie awarii nie jest wykrywany ani przez komp, ani przez BT, nie reaguje na kombinację typu vol- i power czy na długie wciskanie power"

W sumie u mnie stało się dokładnie to samo, miałem podpiętą ładowarkę, było 0% na baterii, ale się nie wyłączał, a zawsze nawet pod obciążeniem ładowało dosyć szybko w górę...

@edit da radę wejść w fastboot mode, coś komuś to rozjaśnia?
eteri
AKTYWNY

Pochwały: 4

Reklama

en.001phone.cn=

Postprzez pawellabedz » środa, 12 października 2016, 22:42

Jak masz dojście do fastboota wgraj twrp potem w twrp zrób backup i wgraj nową wersję miuipolska
pawellabedz
AKTYWNY

Pochwały: 2

Postprzez robot » środa, 12 października 2016, 22:48

jak masz fastboot to juz z glowy... wgrywaj nowy rom i sprawa rozwiazana
robot
AKTYWNY

Pochwały: 4
Ostrzeżenia: 4

Poprzednia strona

Powrót do Pomoc techniczna