• Reklama

Mi4 wybudzanie ekranu

dyskusja o telefonach Xiaomi, Jaki telefon wybrać, gdzie kupić, opinie, pytania.

Mi4 wybudzanie ekranu

Postprzez robercuss » 5 paź 2015, o 03:02

Witam, nie wiem czy w dobrym miejscu napisałem, ale jeśli nie to proszę o przeniesienie... Orientujecie się czy xiaomi mi4 dostanie możliwość odblokowania ekranu poprzez podwójne stuknięcie w ekran? Jeśli nie to czy ktoś wie gdzie można napisać do xiaomi? Chodzi mi o to by ich jakoś skłonić do dodania dla modelu mi4 możliwości odblokowania za podwójnym stuknięciem w ekran. Jak dla mnie ta funkcja byłaby zbawienna - przesiadłem się z LG G2 i jakoś mi tego brakuje... Wiem, że wymaga to grzebania w kernelu, ale nie sądzę by dla programistów xiaomi był to jakiś problem tym bardziej, że wersje mi4i i mi4c już tą opcję posiadają...
robercuss

Telefon:: Obecnie LG
ROM: 5.0.2

Reklama

Re: Mi4

Postprzez sloniacz » 5 paź 2015, o 11:57

Obawiam się że to nie tylko kwestia oprogramowania (przynajmniej jeśli chodzi o wybudzanie ekranu). Z wygaszaniem jest prościej

Tapnięte z Meizu M1 Note
przewinęły się: Lumia 625, Lumia 650, Motorola Moto E, Samsung Galaxy Note, Motorola Moto G, Meizu M1 Note, Samsung Galaxy S5 a teraz Xiaomi Redmi Note 3 Pro
sloniacz
AKTYWNY

Pochwały: 3
Telefon:: Meizu
ROM: FlymeOS

Powrót do dyskusja o telefonach Xiaomi