• Reklama

Mi4 vs Mi4c - jakość, wydajność

Porównanie chińskich telefonów, zakupionych w Chinach i wyprodukowanych w Chinach.

Mi4 vs Mi4c - jakość, wydajność

Postprzez przemek89k » 9 lut 2016, o 21:13

Witam,

zastanawiam się, który z modeli jest lepiej wykonany, solidniejszy i bardziej stabilny - Mi4, czy Mi4c. Czytałem specyfikację i na papierze wygląda, że Mi4c jest wydajniejszy, ale jak ze stabilnością systemu i jakością wykonania - czy flagowiec Mi4 nie spisuje się lepiej od Mi4c?

Co byście polecali w zakupie Mi4, lub Mi4c? A może ktoś posiada, posiadał oba modele, lub jeden z nich i mógłby coś o nim powiedzieć - jak się użytkuje na co dzień?

Pozdrawiam
przemek89k

Reklama

Re: Mi4 vs Mi4c - jakość, wydajność

Postprzez I†achi » 9 lut 2016, o 23:57

Nie posiadam, ale wskazywany jest Mi4C jako lepszy, i nawet lepiej leży w dłoni - mimo że plastik - ale wyprofilowany .
Jedyne co, to Mi4 chyba ma nieco lepszy aparat.
I†achi

Postprzez Flyagaric » 10 lut 2016, o 00:15

Na gizchina.com jest test mi4c, zrobiony właśnie na porównanie pod zwykłe mi4. Moim zdaniem warto przeczytać.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 60

Postprzez bartazzz » 10 lut 2016, o 17:13

ja mam do kompletu mi4i ale potrzebuję kilku dni na wyrobienie sobie o nim zdania
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 93

Postprzez Quis » 10 lut 2016, o 17:29

Miałem wszystkie Mi4:
- Mi4i - totalna lipa zacinająca się na najprostszych czynnościach, omijałbym z daleka.
- Mi4 - najlepiej wykonany, ale trzeba uważać, żeby nie kupić wersji bez LTE, poza tym nie ma się do czego przyczepić.
- Mi4c - używam obecnie, jedyna rzecz jaka mi w nim przeszkadza to głośnik na plecach, które są totalnie płaskie i kładąc go na biurku muszę pamiętać żeby go nie zasłonić, bo nie usłyszę dzwonka (to samo jest w Mi4i). Poza tym bardzo dobry telefon i według mnie robi najlepsze fotki z całej trójki.

Wybrałbym Mi4c.

Autor postu otrzymał pochwałę
Quis
VIP

Pochwały: 28

Postprzez igor_x » 10 lut 2016, o 22:09

Ostatnio coś poprawili (mi4c).
Nie wiesza się na pasjansie.
Telefony można kupić w podobnej cenie, poniżej 200$.
Słuchawkę noszę w kieszeni od około połowy listopada. Nie mam nic na ekranie i na pleckach.
Na razie bez skazy.
Za te pieniądze cięzko kupić coś lepszego.
Pomijam promo na JD,..
Sprzedam Xiaomi mi5 3/32 biały-900zł + kw
Info: PW
igor_x
AKTYWNY

Pochwały: 7

Powrót do Porównania telefonów