• Reklama

Mi3S przyłapany w benchmarku!

Nowe telefony z Chin, nowinki z chińskich fabryk, przecieki, plotki, zapowiedzi.

Mi3S przyłapany w benchmarku!

Postprzez The Second Boy » 21 lip 2014, o 12:57

Premiera nowego flagowca Xiaomi MI4 zbliża się wielkimi krokami.Jednak chiński producent przygotował jeszcze kilka niespodzianek na lato.
Obrazek
Jedną z nich jest odświeżony flagowiec z ubiegłego roku czyli Mi3S. W stosunku do ubiegłorocznego modelu doczekał się kilku usprawnień min. obsługę LTE oraz możliwości kręcenia filmów w ultra HD (4k).Telefon będzie napędzany Snapdragonem 800 o taktowaniu 2,5 Ghz wspomaganego przez 3 GB pamięci operacyjnej.Producent zastosował ekran o przekątnej 4.9 cala(mało wiarygodne raczej producent pokusi się o 5) wyświetlający obraz w rozdzielczości 1080p. Zdjęcia wykonamy 12 MPix kamerą z tyłu, zaś miłośnicy popularnych "selfie" również nie będą zawiedzeni,dostaną bowiem do dyspozycji aparat o rozdzielczości 7 MPix. Całość będzie działać pod kontrolą Androida 4.4.3 z autorską nakładką MIU nie wiemy jeszcze dokładnie czy będzie już to długo wyczekiwana wersja V6 czy wciąż V5.
Obrazek
Źródło
Gizchina.com
Avatar użytkownika
The Second Boy
AKTYWNY
 
Posty: 268
Dołączył(a): 28 kwi 2014, o 10:58
Pochwały: 8
Telefon:: JIAYU

Reklama

Re: Mi3S przyłapany w benchmarku!

Postprzez Libero » 21 lip 2014, o 13:04

Ten temat nie powinien być w nowościach ponieważ Mi3S nie jest nowością a odświeżanym kotletem. Oczywiście to tylko moje zdanie.
Co do bebechów słuchawki to zapowiada się całkiem fajna walna między Honor 6 (nadal ni widu ni słychu o WCDMA), One PlusOne i tym.
Avatar użytkownika
Libero
NewsMan
 
Posty: 391
Dołączył(a): 4 cze 2014, o 20:33
Pochwały: 8
Telefon:: OnePlus One
ROM: CYANOGEM MOD 11S

Re: Mi3S przyłapany w benchmarku!

Postprzez The Second Boy » 21 lip 2014, o 13:53

Wiesz odgrzewany,ale bardzo fajny,jeżeli ceny będą niższe niż MI4 będzie to idealna alternatywa dla osób chcących wysokiej wydajności z mniej zasobnym portfelem.
Avatar użytkownika
The Second Boy
AKTYWNY
 
Posty: 268
Dołączył(a): 28 kwi 2014, o 10:58
Pochwały: 8
Telefon:: JIAYU

Re: Mi3S przyłapany w benchmarku!

Postprzez Punisher » 21 lip 2014, o 20:51

"Mi3S przyłapany w benchmarku!"

Gdzie ten benchmark ?
Avatar użytkownika
Punisher
 
Posty: 187
Dołączył(a): 24 wrz 2013, o 15:08
Pochwały: 4
Telefon:: Xiaomi MI3 White
ROM: MIUI

Re: Mi3S przyłapany w benchmarku!

Postprzez basa » 22 lip 2014, o 07:51

Pytanie czy skoro ma krecic filmy ultra hd to czy bedzie mial opcje krecenia zwyklego hd ale w 120fps. Generalnie teraz czekam na jakis wysyp telefonow z nagrywaniem hd w 120 klatkach bo ten slow motion to naprawde fajny bajer.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Avatar użytkownika
basa
VIP
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 mar 2014, o 11:52
Pochwały: 74
Telefon:: OneMinus Two
ROM: RAM


Powrót do Nowości



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron