• Reklama

Mi note pro

Xiaomi RedMi Red Rice HongMi

Mi note pro

Postprzez tooomeeczek » poniedziałek, 8 lutego 2016, 12:14

Witam. Po namyslach czas wybrac telefon i chyba bedzie to xiaomi mi note pro 64 gb. Chce przeznaczyc na niego z 350 euro z jakimis pleckami czy powerbankiem. Czy jest to realna kwota na jakiejs promocji/kodach rabatowych czy czyms podobnym? To bedzie moj pierwszy chinczyk i nanco tutaj musze zwrocic uwage ? Pasma sieci napewno aby dzialal w eu (fdd to eu tak?) na co jeszcze ?
tooomeeczek

Reklama

Re: Mi note pro

Postprzez I†achi » poniedziałek, 8 lutego 2016, 16:52

Z tego co pamiętam wersja pro trzyma krótko na baterii. Lepiej zwykłego Mi Note'a.
A najlepiej to Meizu Pro 5, lub OPT
I†achi

Postprzez tooomeeczek » poniedziałek, 8 lutego 2016, 17:56

Właśnie sęk w tym, że mam galaxy s5 i mi note różni się tym że ma wiekszy ekran i ledwie 1gb ramu więcej :p a meizu pro 5 stoi z 450 eur ?:p nie chce mi sie juz az tyle na tel wydawac ;p

I tak założyłem sobie że chce coś do 350 eur wychaczyć :) a tutaj moge chyba tylko liczyć na xiaomi mi note pro/one plus two i letv x800 to chyba jedyne 4gb ram/64gb rom jakie moge wyciagnac w tej cenie :)
tooomeeczek

Postprzez tooomeeczek » wtorek, 9 lutego 2016, 17:14

To jak wkoncu jest z ta bateria w mi note pro ? Co recenzja tp jest inaczej :)ktos posiadal/posiada i moze sie wypowiedziec ?
tooomeeczek

Postprzez garibaldi » środa, 10 lutego 2016, 21:30

Mam ten telefonik. Bateria jest na pewno słaba dla zapalonych graczy. Ale do przeglądania internetu, czytania ebook to jest zupełnie ok. Ekran można ustawić na hd wtedy już bateria jest zupełnie OK.
garibaldi

Postprzez davneson » niedziela, 26 czerwca 2016, 08:47

czy w mi note i mi note pro guziki pod ekranem sa podswietlane? prosze o pomoc. Czy gps działa dobrze i wii fii ma dobry zasieg?
Jiayu G3----->Iocean X7 HD----> Meizu M1 Note
davneson
AKTYWNY

Pochwały: 1

Postprzez motiv » niedziela, 26 czerwca 2016, 09:12

Tak są podświetlane. Wifi i gps działa super.

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka
motiv
AKTYWNY

Pochwały: 8
Ostrzeżenia: 2

Postprzez davneson » sobota, 2 lipca 2016, 18:10

Ile faktycznie trzyma bateria w tym tefonie mi note bez pro ?bo jak na ten.ekran i pojemnosc baterii szlu nie moze byc . Porownujac dzialanie baterii do meizu.m1 note gdzie wyswietlacz ma 5.5 cala.
Jak telefon.lezy w rekach i w normalnej kieszeni jeansow ?

Wysłane z mojego m1 note przy użyciu Tapatalka
Jiayu G3----->Iocean X7 HD----> Meizu M1 Note
davneson
AKTYWNY

Pochwały: 1

Postprzez Wujek » niedziela, 3 lipca 2016, 14:11

Mój max to 2.5h SOT(włączonego ekranu). Średnio trzyma 2h włączonego ekranu. Ale ja dość intensywnie używam telefonu - cały czas włączone wifi, pakiet, bluetooth, ekran świecący od 60% do 100% siły podświetlenia. Dwie poczty, internet, pełna synchronizacja z kontem xiaomi i Google, no i jedna gierka, która lubię - vainglory. Czasem nawigacja itd. Przy takim używaniu nie polecam się nigdzie wybierać bez ładowarki lub power banku. Co innego mi note, który lepiej trzymał na baterii - około 3-4h SOT.

Sam telefon jest dość spory, ale cienki. Z gumowym case nillkina jest całkiem przyzwoicie. Ale wiadomo, wszystko zależy od preferencji użytkownika. Choć kusi mnie np taki mi max, ze względu na większy ekran i baterię, ale...rozsądek każe zostać przy note pro. 5.7 cala jest chyba najlepszą wielkością dla ludzi, którzy chcą większy ekran i jednocześnie nie chcą być ograniczeni przez niego. Chodzi mi tutaj np. o jazdę rowerem czy szybkie odpisanie na sms jedną ręką w czasie spaceru/szybkiego marszu. Z mi note pro jeszcze mogę to wszystko zrobić, a z np. z mi maxem byłoby...ciężko. :lol:

Ktoś wspominał o zmianie rozdzielczości na HD. Raczej nie polecam, kiepsko to wygląda. Z resztą nie widzę sensu posiadania flagowca z ekranem 2k, żeby później zmieniać rozdzielczość na HD.

GPS bardzo dobry. Wifi...miałem telefony z lepszą anteną, ale tragedii nie ma. Nie odczuwam tego za bardzo.

Nie polecam też zakładania do note pro bambusowej obudowy. Troszkę spędziłem czasu na testach i oryginalna szklana obudowa lepiej oddaje ciepło. W bambusowej bardzo szybko się grzeje i trzyma to ciepło.

I muszę o tym napisać. Kupując mi note pro z snapdragonem 810, dostajecie tak naprawdę 4 rdzeniowy procesor cortex a53 z taktowaniem 1.2GHz, bo do takiej prędkości zwalnia po chwili używania... :roll:
Wujek

Pochwały: 7

Powrót do dyskusja o telefonach Xiaomi