• Reklama

Meizu zapowiada MX5

Spemall.com sklep z telefonami i elektroniką. Oferta i promocje sklepu.

Meizu zapowiada MX5

Postprzez spemall.com » środa, 1 lipca 2015, 10:46

Dziś na razie Meizu w Chinach firma zaprezentowała swój nowy flagowy telefon, na MX5. MX5 jest następcą MX4 wydany w zeszłym roku, a ja nie byłem w stanie dokonać przeglądu jeszcze tej jednostki, ja wziąłem szeroką spojrzeć na jego większy brat, MX4Pro.

Największą cechą tego MX5 jest zmiana technologii wyświetlania. Meizu przyjęła obecnie ekran AMOLED Samsunga w miejsce tradycyjnej technologii LCD. Ważny wskaźnik jest zużycie energii, MX5 ma zużywać 40% mniej energii niż ekranie MX4 jest. Ze względu na zmianę ekranu w formacie obrazu, MX5 jest 6mm wyższy niż MX4, chociaż szerokość upadł na ziemię 0,5 mm i nowy telefon jest teraz cieńsze na 7,6 zamiast 8.9mm.

Telefon jest dostarczany z FlymeOS Meizu za 4,5 Android 5.0 System operacyjny. Co ciekawe jest to, że Meizu ogłosiła plany open-source części OS i wyślij je do GitHub dla rozwoju społeczności. To może przyciągnąć wielu użytkowników entuzjastów jako posiadające urządzenie przyjazne może modding znacznie zwiększyć żywotność modelu poza to, co jest gotów zaoferować OEM w zakresie wsparcia. http://ow.ly/P1Aur
spemall.com
VIP

Pochwały: 1

Reklama

Re: Meizu zapowiada MX5

Postprzez eSbe » środa, 1 lipca 2015, 11:33

niby polecial z translatora, ale nawet spoko. Jeszcze troche i googletranslate, bedzie tlumaczylo niemal idealnie.
eSbe
AKTYWNY

Pochwały: 2

Powrót do Spemall.com