• Reklama

Meizu/Xiaomi zakup

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Meizu/Xiaomi zakup

Postprzez Sublife » 14 sie 2016, o 14:10

Cena (bez VAT):do 125$
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 5 do 5,5"
Ilość RAM/ROM/Procesor: 2/16/-
Dual/Single sim: -
Preferowane marki: Meizu, Xiaomi
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Chiny lub inny sklep
Wymagania (parametry, funkcje): brak
Opis: Wacham się pomiędzy 4 telefonami (Meizu m2note, Meizu 3s, Mi4c, Redmi 3/3s) proszę o polecenie jakiegoś zaufanego sklepu na ali z którego dostanę pełnowartościowy sprzet. Aktualnie posiadam Huawei g620s i na urodziny chce sobie coś zamówić. Będą to moje 1 zakupy elektroniki na ali więc proszę o podanie linków do aukcji z których zakupiony telefon będzie dał się obsługiwać i aktualizować w Europie. Przypadł mi do gustu sklep Hong kong goldway co wy na to ? Co do modelu jestem bardziej za wyglądem Meizu ale jeśli nie jest warty swojej ceny to mogę zakupić Xiaomi. Poczytalem trochę o wymienionych modelach ale nadal nie mogę się zdecydowac, przydała by się opina z użytkowania, trwałości i dostępnosci aktualizacji w Polsce wybranych modeli. Z góry dziękuję za pomoc.
Sublife

Reklama

Powrót do Jaki telefon kupić ?