• Reklama

MEIZU warto nie warto?

Smartfon Meizu MX4, Meizu MX4 PRO, MUIZU MX5
Opinie, testy, recenzje, ROM, Root

Re: Odp: MEIZU warto nie warto?

Postprzez marcus1212 » 1 lut 2015, o 20:54

no i dlatego oferta na redcoon.pl ma ręce i nogi...zwłaszcza jak ktoś może odliczyć VAT.

Send by Gie tu
ASUS P320 --> HTC Magic --> Samsung Galaxy S --> Nexus 4--> LG G2 --> Meizu M1 Note ---> Samsung Galaxy Note 4
marcus1212
AKTYWNY

Pochwały: 6

Reklama

Re: MEIZU warto nie warto?

Postprzez pete67 » 3 lut 2015, o 21:43

oj to lipa....
a możesz opisac procedure która powstrzymała by VAT?
dzięki i pozdrawiam
pete67
AKTYWNY

Pochwały: 11

Postprzez Pirzu » 8 lut 2015, o 20:24

yzedef napisał(a):Wracając do mojego dawnego problemu z MX4. Tak jak pisałem telefon pojechał na reklamację. Reklamacja była jak najbardziej zasadna, dostałem info że jest naprawiony na początku stycznia. Musiałem dopytać co było nie tak, dostałem info że została wymieniona na nową płyta główna. Musiałem też przez Paypal pokryć koszt przesyłki zwrotnej w wysokości 27USD za DHL-a. Przy okazji pworotu standartowo telefon wpakował się na VAT :), 65zł naliczyli z automatu (nie chciało mi sie bawić w zglaszanie tego przed wyslaniem bo procedura jest malo zachecająca). Ogólnie obsługa, szybkość naprawy była ok ale koszty zwrotne za które musiałem zapłacić dyskwalifikują na przyszłość tą markę. W sumie kosztowało mnie wszystko 210zł.

Naliczyli Ci cos za 27$ ? jak to jest 23euro, nie mialo to sensu chyba. Czy nie mogles pocta odebrac?

pete67 napisał(a):oj to lipa....
dzięki i pozdrawiam

Na firme... ;)
Pirzu

Pochwały: 19

Postprzez yzedef » 9 lut 2015, o 01:19

pete67 napisał(a):oj to lipa....
dzięki i pozdrawiam

Nie powiem co bo sam tego nie znam, wpisz w google "uszlachetnianie bierne"
Przeczytałem tylko trochę i dałem sobie siana, szkoda zdrowia i czasu na te debilne procedury.
DHL te 65zł za VAT już mi do drugiego telefonu dorzucił, chyba taką stawkę z automatu przyjmują bez sprawdzania. W sumie dużo to nie jest i można przeboleć.
yzedef

Pochwały: 5

Postprzez yzedef » 9 lut 2015, o 01:24

Pirzu napisał(a):
Naliczyli Ci cos za 27$ ? jak to jest 23euro, nie mialo to sensu chyba. Czy nie mogles pocta odebrac?

Nie rozumiem ?, przeczytaj dokładnie i powoli co napisałem, 27USD to koszt przesyłki zwrotnej. Firma nie bawi się w pocztę i ja to rozumiem (nie będą chińczyki biegać po pocztach bo my chcemy zaoszczędzić parę groszy:), aczkolwiek zwrot ten w ogóle powinien być darmowy i nie powinienem nic płacić, może tylko VAT od DHL :).
yzedef

Pochwały: 5

Postprzez Quis » 16 lut 2015, o 02:32

Nie wiem dlaczego ale strasznie mnie kusi ten MX4.
Chciałem zmienić Zenfona 5 na coś mniejszego, zastanawiam się nad Samsungiem S4 albo Sony Z1C.
Ale mimo że rozsądek podpowiada by kupić któreś z wymienionej dwójki to coś mnie ciągnie do Meizu. Mógłby mnie ktoś raz na zawsze przekonać/wybić z głowy ten telefon? :-)
Quis
VIP

Pochwały: 28

Postprzez TLasky » 16 lut 2015, o 02:40

Quis napisał(a):Nie wiem dlaczego ale strasznie mnie kusi ten MX4.
Chciałem zmienić Zenfona 5 na coś mniejszego, zastanawiam się nad Samsungiem S4 albo Sony Z1C.
Ale mimo że rozsądek podpowiada by kupić któreś z wymienionej dwójki to coś mnie ciągnie do Meizu. Mógłby mnie ktoś raz na zawsze przekonać/wybić z głowy ten telefon? :-)

http://i.imgur.com/egwlHKm.jpg

Wystarczy? Choć to oczywiście tylko suche liczby (bla bla bla...) i niekoniecznie muszą się przełożyć na radość/zadowolenie z użytkowania :-P. Hmmm... argument za Meizu? Jeden przychodzi mi do głowy:

https://www.youtube.com/watch?v=C4WD90jkkR4

Zamień sobie słowo "Bunkrów" na dualsim i kartę SD ;-).

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 81

Postprzez Yanokashi » 19 lut 2015, o 20:04

Witam wszystkich użytkowników MX4 i tych, co telefon zamierzają kupić tak jak ja ;)
Wyczytałem dzisiaj ciekawego newsa, Meizu wkroczył oficjalnie do Polski (wcześniej był na redcoon, później w komputroniku). Teraz po oficjalnym wprowadzeniu telefon będziemy mogli pewnie niedługo poznać z bliska i pomacać w sklepie RTV Euro AGD. Dla mnie to świetna informacja, bo będę mógł pobawić się z pół godziny i po tym czasie już będę pewny na 100% czy telefon będzie tym moim wymarzonym :)
Źródło: http://komorkomania.pl/30260,meizu-mx4-w-polsce

Pozdrawiam ;)
Yanokashi

Postprzez jooa » 19 lut 2015, o 20:48

Telefon jest dostępny online na stronie RTV Euro AGD. Od wczoraj podnieśli ceny o 100zł. :/
jooa

Postprzez TLasky » 19 lut 2015, o 21:07

jooa napisał(a):Telefon jest dostępny online na stronie RTV Euro AGD. Od wczoraj podnieśli ceny o 100zł. :/

Marketing proszę szanownego Pana... marketing kosztuje :-D. Oby nie poszli drogą Apple :-/.

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 81

Postprzez Grech » 20 lut 2015, o 11:10

W Morele.net szary kosztuje tyle ile zapowiadano
http://www.morele.net/search/ffinder/0/1/0/?q=meizu
100 zł za kolor pleców? 200 zł za dodatkowe 16 GB?
Grech
AKTYWNY

Pochwały: 10

Postprzez por.Borewicz » 20 lut 2015, o 12:50

Zwróćcie uwagę że morele daje tylko 12 miesięcy gwarancji ;) Konsultant na infolinii stwierdził że to w związku z tym iż towar pochodzi z poza EU :D
por.Borewicz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do MEIZU